🪂 ایردراپ‌ها

این هفته در بازی های کریپتو: تنظیم مجدد دکتر. بی احترامی، توکن های Pixelverse و Catizen، Notcoin “شروع جدید” – رمزگشایی

ارز دیجیتال و NFT فضای بازی اخیراً شلوغ‌تر از همیشه بوده است، با شروع انتشار بازی‌های نام‌های بزرگ، انباشته شدن ایردراپ‌های نشانه‌ای، و مجموعه‌ای از رویدادهای دیگر که ظاهراً همیشه اتفاق می‌افتند. این مقدار زیادی است که باید در نظر گرفته شود!

خوشبختانه، رمزگشاییGG در همه اینها. و اگر به دنبال راهی سریع برای اطلاع از آخرین اتفاقات در فضای بازی های ویدیویی کریپتو هستید، ما هیجان زده هستیم که این هفته را در Crypto Gaming ارائه کنیم.

خلاصه آخر هفته ما بزرگ‌ترین داستان‌های هفته گذشته را برجسته می‌کند، به‌علاوه چند نکته دیگر که ممکن است از دست داده باشید. ما همچنین برخی از داستان های اصلی خود را در این هفته ارائه می دهیم.

مهمترین خبر

بی احترامی دکتر: Midnight Society، استودیویی که یک شوتر اول شخص ایجاد می کند. بن بست، روز دوشنبه اعلام کرد که از خدمات یکی از بنیانگذاران و پخش کننده محبوب Dr. بی احترامی (با نام مستعار گای بیهم) پس از اینکه اتهاماتی در توییتر مطرح شد که چرا او از پلتفرم پخش توییچ منع شده است. بیم بعداً اعتراف کرد به مکالمات با یک خردسال که “بیش از حد متمایل به رفتارهای نامناسب بود”، اگرچه او معتقد بود “هیچ چیز غیرقانونی اتفاق نیفتاد.”

حرکت استودیویی طرفداران را به … در مورد آینده Midnight Society و Deadrop گمانه زنی کنید. برخی به سرعت پیشنهاد کردند که بازی اکنون “مرده در آب” است، در حالی که برخی دیگر معتقد بودند که اگر بر گسترش و به روز رسانی حلقه اصلی گیم پلی تمرکز کند، بازی می تواند زنده بماند. گمانه زنی ها همچنان در حال افزایش است و اطلاعات کمی از اردوگاه Midnight Society وجود دارد.

توکن های بیشتر تلگرام: بازی‌های مبتنی بر تلگرام بزرگ‌ترین اتفاقی هستند که در حال حاضر در بازی‌های کریپتو رخ می‌دهد و دو بازی برجسته دیگر هفته گذشته برنامه‌های توکن خود را روشن کردند. Pixelverse، یک اکوسیستم بازی با مضمون سایبرپانک که دارای یک بازی مبارزه ای تلگرامی به نام PixelTap است، جمعه اعلام کرد که توکن خود را در شبکه باز (TON)، همان شبکه پشت نوت کوین و توکن آینده همستر کمبت، راه اندازی خواهد کرد.

در همین حال، یکی دیگر از بازی‌های محبوب تلگرامی به نام Catizen، یک بازی پازل منطبق با گربه‌های کارتونی، در آخر هفته اعلام کرد که توکن TON آن برای ماه جولای برنامه‌ریزی شده است. همین نزدیکی است!

شروع جدید Notcoin: بازی ویروسی در تلگرام نوت کوین به “شروعی جدید” اشاره می کند در میان کمپینی که در آن تقریباً ۸ میلیون دلار توکن NOT سوزانده یا به جامعه اهدا می شود. در روز سه‌شنبه، ۳ میلیون دلار توکن‌های NOT غیرمجاز سوزانده شد و ۵ میلیون دلار دیگر به عنوان «پاداش» به جامعه توزیع شد.

اندکی بعد، کانال رسمی تلگرام Notcoin به نوعی شروع جدید اشاره کرد. در حالی که هنوز مشخص نیست، به نظر می رسد که به مجموعه TON NFT شرکت Lost Dogs مربوط می شود، به دنبال خرده نان های به جا مانده از تیم Notcoin. این ممکن است به دلیل هدف Notcoin تبدیل شدن به “نتفلیکس بازی های ویروسی اجتماعی” است.

توکن متال کور: Studio369، توسعه دهنده تیراندازی مکانیکی علمی-تخیلی هسته ی فلزیمن را راه اندازی کرد اتریوم توکن این هفته همراه با مرحله سوم بتای بسته خود، با معرفی حالت های بازی و ویژگی های اقتصادی جدید به بازی مبتنی بر بلاک چین.

در روز پنج‌شنبه، نسخه بتای بسته ۳ (CB3) متال‌کور شامل رقابت‌های PvP eSports مبتنی بر جلسه، از جمله حالت‌های Domination، Capture the Flag و High-Value Target شد. سپس در روز جمعه، Studio369 یک رویداد تولید توکن برای توکن MCG خود در شبکه اصلی اتریوم و zkEVM تغییرناپذیرشبکه لایه ۲ مقیاس پذیر که MetalCore بر روی آن ساخته شده است.

وب جهانی در حال تغییر نام تجاری است: Worldwide Webb، یک بازی Ethereum NFT با مضمون یکپارچهسازی با سیستمعامل، هفته گذشته اعلام کرد که در حال تغییر نام تجاری به عنوان Soulbound است زیرا مسیر جدیدی را برای داستان سرایی علمی تخیلی ایجاد می کند. Soulbound یک بازی سرکش است که بازیکنان را به چالش می کشد تا سیاه چال های پر از دشمنان را پاک کنند و در عین حال تاکتیک ها و شخصیت های مختلف را امتحان کنند.

در همین حال، پس از برنده شدن در رقابت Discord App Pitches 2024، Soulbound اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی است که می تواند در برنامه چت محبوب بازی Discord بازی شود.

توماس وب بنیانگذار و مدیر عامل Soulbound گفت: «ما Discord را آینده گیمرها می‌دانیم، بنابراین می‌خواهیم برندی را فراتر از اینترنت بگذاریم و ما را به پلتفرم بازی نسل بعدی ببرد. رمزگشاییاین GG است. این عنوان به ما این آزادی را می دهد که بدون هیچ پیش فرضی، جهان اطراف Soulbound را بسازیم. پس از سال‌ها ایده‌پردازی، بالاخره آن را انجام دادیم.»

ISIMI

GG در کانون توجه

در اینجا چند داستان اصلی ما از هفته گذشته است که فکر می کردیم ارزش خواندن این آخر هفته را دارد:

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237559/this-week-crypto-games-dr-disrespect-pixelverse-catizen-tokens-notcoin

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا