🪂 ایردراپ‌ها

بازی‌های کریپتو این هفته: شایعات بیت‌کوین GTA 6، Moonray در فروشگاه Epic ظاهر می‌شود، به‌روزرسانی درآمد تپ به گوش تلگرام – رمزگشایی

ارز دیجیتال و NFT فضای بازی اخیراً شلوغ‌تر از همیشه بوده است، با شروع انتشار بازی‌های نام‌های بزرگ، انباشته شدن ایردراپ‌های نشانه‌ای، و مجموعه‌ای از رویدادهای دیگر که ظاهراً همیشه اتفاق می‌افتند. این مقدار زیادی است که باید در نظر گرفت!

خوشبختانه، رمزگشاییGG در حال فعالیت است. و اگر به دنبال راهی سریع برای مطلع شدن از آخرین اخبار بازی های ویدیویی کریپتو هستید، ما هیجان زده هستیم که این هفته را در Crypto Games معرفی کنیم.

خلاصه آخر هفته ما بزرگ‌ترین داستان‌های هفته گذشته را برجسته می‌کند، به‌علاوه چند نکته دیگر که ممکن است از دست داده باشید. ما همچنین برخی از داستان های اصلی خود را در این هفته ارائه می دهیم.

بزرگترین خبر

شایعات در مورد بیت کوین در GTA 6: شایعاتی که به طور گسترده انتظار می رود Grand Theft Auto 6 از ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد بیش از یک سال بعد شروع به حباب زدن کرد اولین ظهورروز چهارشنبه، یک اینفلوئنسر رمزنگاری ناشناس توییتر تماس گرفت گوردون به اشتراک گذاشت به تقریباً ۵۰۰۰۰۰ مشترک خود که “GTA 6 امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را می دهد” و “تاکنون فقط بیت کوین، اتریوم و USDT [are] تایید شده.”

وقتی کاربران توییتر از اینفلوئنسر در مورد منابع می‌پرسیدند، او به شوخی پاسخ می‌داد که «عمویش آنجا کار می‌کند» یا می‌گفت که پست‌های قبلی در این مورد اکنون «منسوخ شده‌اند». در حقیقت، ارزهای دیجیتال برای Grand Theft Auto 6 تایید نشده اند. ما به آنچه در جبهه GTA-Meets-Cryptocurrency گفته شد و چه چیزی گفته نشد، پرداختیم.

Airdrop Moonray: بازی مبارزه علمی تخیلی عرصه پرتو ماه خود را راه اندازی کرد کمپین بازی هدیهبا این حال، شرکت کنندگان موفق حق دریافت رمز پروژه خود را پس از راه اندازی آن خواهند داشت. بازیکنان برای تکمیل کمپین باید در نیمه اول پنج بازی قرار بگیرند. کاربران همچنین می توانند با شرکت در چالش های اجتماعی هفتگی شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.

این اتفاق در پس‌زمینه بازی می‌افتد اولین فروشگاه اپیک گیمزمعرفی این بازی به پایگاه کاربری ۷۵ میلیون بازیکن فعال ماهانه. به نظر می رسد روند جدیدی است که در آن بازی های رمزنگاری راه اندازی شده در فروشگاه، یک کمپین play-to-airdrop را همراه با آن راه اندازی می کنند. BloodLoop و قهرمانان نایان من اخیرا همین کار را کردم.

آپدیت تلگرام: روز سه شنبه تلگرام اعلام کرد که این کار را کرده است قابلیت “mini app drawer” را راه اندازی کرد برای برنامه‌های تلفن همراه خود، چندوظیفه‌ای را با امکان جابجایی سریع بین چند برنامه کوچک باز امکان‌پذیر می‌کند. این امر در مورد انواع برنامه های ایجاد شده برای پلتفرم از جمله ربات کیف پول تلگرام و بازی های متعدد صدق می کند.

اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام در میان پدیده بازی های رمزنگاری شده است که توسط بازی هایی مانند نوت کوین و همستر کمبت که میلیون‌ها و میلیون‌ها بازیکن را به برنامه‌های کوچک خود جذب کرده‌اند. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که برنامه های کوچک تلگرام را در یک پنل مناسب در پایین صفحه جمع کنند تا کاربران بتوانند بین چت ها، برنامه ها و بازی ها جابجا شوند. و این امر باعث می شود بازیکنانی که کلیک برای کسب درآمد دارند جابجایی بین بازی های مختلف را آسان تر کند.

ISIMI

GG در کانون توجه

در اینجا چند داستان اصلی ما از هفته گذشته است که فکر می کردیم ارزش خواندن این آخر هفته را دارد:

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238656/this-week-crypto-games-bitcoin-gta-6-rumors-moonray-telegram-upgrade

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا