🪂 ایردراپ‌ها

بازی های تلگرام Tapswap و Yescoin توکن ها را در شبکه باز راه اندازی می کنند – رونوشت

در ابتدا بود نوت کوین– چیزی که دور ریخت بزرگترین توکن بازی در سال ۲۰۲۴– و بعدش داغ سفید بود همستر کمبتبر اساس مدل کلیکی تلگرام با توزیع توکن در پیش است. اکنون چند بازی محبوب تلگرامی اعلام کرده‌اند که قصد دارند پروژه‌های خود را به آن ارائه کنند شبکه را باز کنید (TON)، و راه اندازی توکن ها در پیش است.

Tapswap و Yescoin، بازی‌های ساده‌ای که می‌توان آن‌ها را از طریق برنامه‌های کوچک در پلتفرم پیام‌رسان تلگرام بازی کرد، در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای در روز پنج‌شنبه برنامه‌هایی را برای راه‌اندازی در TON فاش کردند.

اگر قبلا Notcoin بازی کرده اید “مرحله استخراج” به پایان رسیده است در ماه آوریل، در آستانه راه اندازی توکن، Tapswap برای شما بسیار آشنا خواهد بود. ایده اصلی آن این است که از طریق مینی برنامه تلگرام بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود یک سکه طلا بزنید و برای ارتقا و ارتقاء و همچنین هدایای توکن ارزهای دیجیتال آتی سکه های درون بازی کسب کنید.

Tapswap که حدود ۵۰ میلیون بازیکن دارد، قبلاً یکپارچگی با کیف پول Solana را ارائه کرده بود، اما روز پنجشنبه اعلام کرد که در نهایت به جای آن در TON راه اندازی خواهد شد. پروژه می گوید: «این راه حل سنجیده بهترین گزینه برای ارائه بهترین تجربه به جامعه همیشه در حال رشد ما است. توییت کرد.

در همین حال، Yescoin رویکرد متفاوتی به ایده «کلیک» تلگرام دارد. در بازی او، بازیکنان با کشیدن انگشتان خود روی صفحه، سکه های درون بازی را جمع می کنند. این دارای زیبایی پیکسلی با کیفیت پایینی است و به بازیکنان اجازه می دهد تا با صرف سکه ها برای ارتقاهای مختلف و سایر امتیازات، درآمد خود را افزایش دهند.

اسکرین شات از بازی های تلگرام Tapswap (سمت چپ) و Yescoin. تصویر: رمزگشایی

یسکوین در روزهای اخیر همکاری بزرگی را اعلام کرده است و روز پنجشنبه در کانال تلگرام خود پست کرد که با TON کار می کند. در این پیام، پروژه یک علامت بالقوه نشانه «بله» با عبارت «بله، بیایید بگوییم بله» را ذکر کرد.

شبکه را باز کنید توییت کرد یسکوین در مدت کمی بیش از یک ماه حدود ۱۸ میلیون کاربر به خود اختصاص داده است، زیرا کاربران بیشتر و بیشتری تلگرام به سمت بازی‌های کسب درآمد ارزهای دیجیتال روی این پلتفرم می‌روند.

همستر کامبت، بازی که مفهوم کلیکر را گسترش می دهد و به شما اجازه می دهد تا یک صرافی ارز دیجیتال را به عنوان یک همستر خزدار راه اندازی کنید، در اواخر ماه مه اعلام کرد که این کار خواهد بود. یک توکن در TON راه اندازی کنید. از آن زمان رشد قابل توجهی داشته است و تیم ادعا می کند بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن امروز قبل از راه اندازی توکن برنامه ریزی شده در ماه جولای.

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235233/telegram-games-tapswap-yescoin-tokens-open-network

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا