🪂 ایردراپ‌ها

بازی تلگرام، نوت‌کوین، «شروعی تازه» را به زبان می‌آورد، زیرا میلیون‌ها نفر را به صورت NOT – رمزگشایی می‌دهد

بازی ویروسی در تلگرام نوت کوین به یک “شروع تازه” در میان کمپینی اشاره کرد که تقریباً ۸ میلیون دلار غیر توکن سوزانده یا به جامعه اهدا می شود.

بازی Tap-to-Earn بیش از ۳۵ میلیون بازیکن را جذب کرد که در اوایل سال جاری به طور دیوانه وار به صفحه نمایش خود ضربه می زدند تا توکن های دیجیتال جمع آوری کنند. این سکه ها بعد به توکن های NOT تبدیل می شود V راه اندازی بزرگترین رمز بازی رمزنگاری ۲۰۲۴ در حال حاضر.

نوت کوینبسیاری از موفقیت های آن به دلیل احتمال قریب الوقوع پخش از طریق هوا بود، اما اکنون که این موضوع دور از ذهن است، بازی راه های جدیدی برای علاقه مند نگه داشتن بازیکنان پیدا می کند. به نوبه خود، توسعه دهندگان شروع به سوزاندن توکن های NOT برای کاهش عرضه و پاداش دادن به بازیکنان کردند، در حالی که نوعی «شروع تازه» را به زبان آوردند.

بر سهشنبهاین تیم اعلام کرد که ۳ میلیون دلار توکن های غیرمجاز NOT سوزانده شده است و آنها را از گردش خارج کرد. در کنار این، تیم تایید کرد رمزگشاییکه ۵ میلیون دلار دیگر توکن NOT به عنوان “پاداش” بین اعضای انجمن توزیع خواهد شد. در ابتدا ارزش آنها ۴.۲ میلیون دلار اعلام شده بود، اما این ممکن است نشان دهنده قیمت همیشه در حال تغییر توکن کریپتو فرار باشد.

Notcoin در ماه مه راه اندازی شد کسب درآمد از ماموریت ها که به بازیکنان اجازه می دهد تا به صورت غیر فعال ارز دیجیتال کسب کنند. بسته به میزان درآمدی که در بازی کسب می کنید، یک رتبه به شما تعلق می گیرد که بالاترین سطح پلاتینیوم است. این توکن‌های اضافی که به‌عنوان «پاداش» صادر می‌شوند، بین بازیکنان Gold و Platinum توزیع می‌شوند.

هر توکن NOT ادعا نشده باقی مانده از کمپین airdrop به خزانه Notcoin می رود، که تیم تأیید کرده است که برای پشتیبانی از توسعه آینده پروژه استفاده خواهد شد. در نهایت، ۹۵ درصد از توکن‌های NOT متعلق به جامعه خواهد بود و ۵ درصد باقی‌مانده در خزانه‌داری Notcoin نگهداری می‌شود.

چند ساعت پس از اعلام آن در روز چهارشنبه، کانال رسمی تلگرام Notcoin از تلاش های جدیدی خبر داد.

در این پیام آمده است: «بازنشانی بزرگ، آغازی جدید». وقتی روی لینک موجود در پست کلیک می کنید به کانال تلگرام شرکت سگ های گمشده منتقل می شوید که اخیرا تصویری از سکه NOT را منتشر کرده است. این گرافیک در کانال Notcoin نیز منتشر شده است.

سگ گمشده چیست؟

راه اندازی شد اوایل سال ۲۰۲۳، سگ های گم شده مجموعه ای از ۲۲۲۲ NFT است که به طور تصادفی تولید شده اند شبکه را باز کنید (TON)، همان شبکه ای که Notcoin از آن استفاده می کند. مطابق با جواهرات را دریافت کنیدLost Dogs، یکی از بازارهای پیشرو TON NFT، رتبه هفتم را در کل حجم فروش در ۳۰ روز گذشته به خود اختصاص داده است.

GetGems می گوید: “با استفاده از موتور مخصوص پرورش ما، می توانید بیش از ۱.۵ میلیون سگ منحصر به فرد ایجاد کنید.” فهرست توضیح می دهد. “برای سفارشی سازی بیشتر سگ های خود، می توانید از مجموعه Mutagens برای دستکاری DNA سگ خود در حین پرورش و آزادسازی پتانسیل جهش یافته فرزندانش استفاده کنید.”

اما سوال اینجاست: این چه ربطی به بازی کلیکی Notcoin دارد؟

در اوایل سال جاری، ساشا پلوتوینوف، بنیانگذار Open Builders و یکی از خالقان Notcoin گفت رمزگشایی هدف این پروژه تبدیل شدن به نتفلیکس بازی های ویروسی اجتماعی است.

او توضیح داد که موفقیت Notcoin برای ایجاد یک سکوی راه اندازی برای توسعه دهندگان مستقل دیگر استفاده خواهد شد تا بازی های رمزنگاری اجتماعی ویروسی خود را ایجاد کنند. به این پروژه‌ها اجازه داده می‌شود از زیرساخت‌ها و مخاطبانی که Open Builders برای خود ساخته است استفاده کنند و به اقتصاد مبتنی بر توکن بازی ادامه دهند.

در نتیجه، طرفداران شروع به حدس و گمان کردند که آیا این مرجع Lost Dogs می تواند شروع آن حرکت باشد، اما هنوز چیزی در این زمینه اعلام نشده است.

به گفته پلوتوینوف، آینده Notcoin یک محیط نتفلیکس مانند با بازی ها و آزمایش های اجتماعی است که در آن کاربران از تجربه ای به تجربه دیگر می روند. در قلب این چشم انداز، TON و رابطه منحصر به فرد آن با تلگرام قرار دارد که امکان انتقال داده ها و اتصالات از یک تجربه به تجربه دیگر را فراهم می کند.

مشخص نیست که آیا Lost Dogs اولین گام به سوی این طرح است یا خیر، اما باید با Notcoin اتفاقی بیفتد زیرا صحنه گسترده تر بازی تلگرام پس از اهدای رایگان آن شروع به شکوفایی می کند.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237334/telegram-game-notcoin-teases-fresh-start-lost-dogs

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا