🪂 ایردراپ‌ها

بازی تلگرامی “همستر کامبت” از رشد انفجاری خبر داد، تعداد بازیکنان از مرز ۱۵۰ میلیون گذشت – رمزگشا

Crypto Gaming Sensation مبتنی بر تلگرام همستر کمبت روز جمعه گفت که پایگاه بازیکنان آن اکنون از جمعیت روسیه فراتر رفته است – بیش از ۱۵۰ میلیون بازیکن.

این رشد نشان دهنده یک جهش ۵۰ درصدی است هفته گذشته، زمانی که سازندگان بازی اعلام کردند که از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر عبور کرده اند. در برخی زمینه‌ها، این بدان معناست که تقریباً از هر پنج کاربر تلگرام یک نفر برای این بازی ثبت‌نام کرده است، که بازیکنان را تشویق می‌کند تا یک صرافی خیالی ارز دیجیتال همستر را با تعویق پاداش‌های واقعی ارز دیجیتال ایجاد کنند.

این پاداش ها به شکل ممکن خواهد بود توزیع توکن بازیکنانی که در این بازی امتیاز جمع کرده اند که به عنوان یک مینی برنامه در تلگرام، اپلیکیشن محبوب پیام رسان وجود دارد و نیازی به دانلود اضافی ندارد. هفته گذشته، یکی از اعضای تیم همستر کمبت اشاره کرد که این جایزه برای ماه جولای برنامه ریزی شده است.

نمی توان انکار کرد که این بازی در تلگرام علاقه زیادی ایجاد کرده است. کانال اعلام همستر کمبت در تلگرام بدون شک محبوب ترین کانال این برنامه است: بیشتر ۳۵ میلیون مشترک.

بازی ها کانال یوتیوب در حال حاضر حدود ۲۳ میلیون مشترک دارد و او حساب توییتر ۷.۷ میلیون مشترک دارد. تعداد فالوورهای هر حساب حتی در هفته گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

موفقیت همستر کمبت تا حد زیادی به دلیل موفقیت سلف معنوی آن بود. نوت کوینیکی دیگر از بازی‌های درون‌برنامه‌ای تلگرامی که توسط ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شود و به لطف هدایای نمادین سودآور خود به بازیکنان، طرفداران وفادار خود را به دست آورده است.

توزیع Notcoin از ۱۶ می آغاز شد. شکوه فراوان; از آن زمان، ارزش توکن NOT تنها افزایش یافته و از آن فراتر رفته است ۲ میلیارد دلار ارزش بازار در هفته گذشته بر اساس داده ها، NOT در حال حاضر در بین ۶۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار رتبه بندی شده است. CoinGecko.

تون کوینبه نظر می رسد که نشانه اصلی شبکه باز (TON)، بلاک چین مورد علاقه تلگرام نیز از موفقیت Hamster Kombat سود برده است. در روز جمعه، این توکن به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۸.۱۳ دلار رسید. طی دو هفته گذشته بیش از ۲۶ درصد افزایش داشته است.

به نظر می رسد رونق اولین Notcoin و اکنون همستر کمبت جانشینان بالقوه بیشتری را جذب کرده است. دیروز، دو بازی اضافی مبتنی بر تلگرام با جاه‌طلبی‌های توکن airdrop – Tapswap و Yescoin – اعلام کردند که به زودی در TON راه اندازی می‌شوند.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235547/telegram-game-hamster-kombat-150-million-players

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا