🪂 ایردراپ‌ها

تلگرام ساخت بازی‌های رمزنگاری مانند «همستر کمبت» را آسان‌تر کرد – رمزگشایی

اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام در میان پدیده بازی های رمزنگاری شده است که توسط بازی هایی مانند نوت کوین و همستر کمبت که میلیون‌ها و میلیون‌ها بازیکن را به برنامه‌های کوچک خود جذب کرده‌اند. و اکنون تلگرام امکان جابجایی بین چندین بازی از این قبیل را از طریق اپلیکیشن‌های iOS و اندروید برای بازیکنان آسان‌تر کرده است.

روز سه شنبه تلگرام اعلام کرد که این کار را کرده است یک کشوی کوچک برنامه راه اندازی شد یک ویژگی برای برنامه های تلفن همراه که چندوظیفگی را فعال می کند و به کاربران امکان می دهد به سرعت بین چندین ویجت باز جابجا شوند. این امر در مورد انواع برنامه های ایجاد شده برای پلتفرم از جمله ربات کیف پول تلگرام و بازی های متعدد صدق می کند.

این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که برنامه های کوچک تلگرام را در یک پنل مناسب در پایین صفحه جمع کنند تا کاربران بتوانند بین چت ها، برنامه ها و بازی ها جابجا شوند.

پاول دوروف، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی تلگرام، «به‌روزرسانی اخیر تلگرام شیوه تعامل مردم با اپلیکیشن‌های کوچک را متحول کرده است». در کانال شخصی خود نوشت. اکنون مردم می توانند اپلیکیشن ها را کوچک کرده و بین آن ها جابه جا شوند. در آینده، این نوار پایینی جدید همچنین صفحات وب و سایر مطالب را برای مطالعه بعدی ذخیره خواهد کرد.

تلگرام گزارش می دهد که بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در حال حاضر با مینی برنامه هایی تعامل دارند که شامل کوه رو به رشدی از بازی های مرتبط با توکن های رمزنگاری فعلی یا آینده است. این سرویس قبلاً تقریباً ۹۰۰ میلیون کاربر را در مجموع ادعا می کرد، که نشان می دهد بیش از نیمی از کاربران روی برنامه های ساخته شده با استفاده از پلتفرم خود تلگرام کلیک کرده و انگشت خود را تند کرده اند.

به نظر می‌رسد که بیشتر این افزایش توسط بازی‌های رمزنگاری ویروسی، از جمله Notcoin، که در اوایل سال جاری روند کسب درآمد را در پلتفرم پیام‌رسانی آغاز کرد، و همچنین Hamster Kombat، که ادعا می‌کند، هدایت می‌شود. بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر دارد زیرا او رشد سریع و پذیرش را پیش از برنامه ریزی برای راه اندازی توکن در آن می بیند شبکه را باز کنید (تن).

با قابلیت جدید، کاربران تلگرام می توانند به راحتی بین چند بازی جابجا شوند، صفحه نمایش ضربه بزنند، جوایز ورود روزانه دریافت کنند و موارد دیگر. از دیگر بازی های معروف تلگرامی که در حال محبوبیت هستند می توان به Yescoin، کاتیزن، PixelTap، تعویض ضربه بزنید، دبلیو سکهو سنگهای قیمتی.

کانال رسمی تلگرام Hamster Kombat متوجه شد که تصویر ارسال شده توسط Durov یک بازی رمزنگاری جالب را به تصویر می کشد.

“به نظر می رسد پاول دوروف مشغول به روز رسانی های جدید بوده و به تازگی بازی همستر کمبت را شروع کرده است!” کانال نوشت. “پل، لطفا به خاطر داشته باشید که بهبود کارت ها و افزایش سود در ساعت از موجودی سکه مهم تر است!”

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238242/telegram-easier-farm-crypto-games-hamster-kombat

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا