🪂 ایردراپ‌ها

مدیر عامل تلگرام Crypto Game Hamster Kombat را سریعترین سرویس دیجیتال در حال رشد در جهان می نامد – رمزگشایی

پاول دوروف، بنیانگذار و مدیر عامل تلگرام، از همستر کامبت حمایت کرده و بازی ارزهای دیجیتال را که پلتفرم پیام رسانی مسلط آن را در اختیار گرفته است، “سریع ترین سرویس دیجیتالی در حال رشد در جهان” نامیده است.

دوروف روز پنجشنبه در چت تلگرامی خود گفت: «عصر جدیدی در راه است و ما شاهد ورود آن به صورت لحظه ای هستیم. کانالHamster Kombat را رهبر فعلی «موج جدید» اپلیکیشن‌های کوچکی توصیف می‌کند که معتقد است می‌خواهند فناوری بلاک چین را به توده‌ها بیاورند.

برنامه های کوچک مانند همستر کمبت می تواند توسط هر یک از ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام بدون خروج از برنامه پیام رسان پخش شود. بسیاری از آنها، از جمله Hamster Kombat و سلف معنوی آن نوت کوینادغام شده با شبکه را باز کنیدشبکه بلاک چین منتخب تلگرام، که بازیکنان را با وعده‌های پاداش ارزهای دیجیتال به شکل هدایای توکن جذب می‌کند.

در حالی که همستر کمبت ادعا می کند که به خود می بالد پایگاه کاربر بزرگ و به سرعت در حال رشد طی چند هفته گذشته، دوروف این ادعاها را برای اولین بار در روز پنجشنبه تایید کرد و گفت که این مینی اپلیکیشن تنها در سه ماه به رقم خیره کننده ۲۳۹ میلیون ثبت رسیده است.

دوروف همچنین گفت که این بازی به طور متوسط ​​هر روز چهار تا پنج میلیون بازیکن جدید جذب می کند و طبق برآورد او، سریع ترین سرویس دیجیتالی در حال رشد روی زمین در حال حاضر است.

همستر کامبت بدون شک در سرتاسر جهان تاثیرگذار است. هفته گذشته مقامات حکومت ایران محکوم محبوبیت این بازی در کشورش به عنوان تلاش غرب برای انجام «جنگ نرم» قبل از انتخابات ریاست جمهوری و اغوای ایرانیان با «رویای یک شبه ثروتمند شدن و کسب ثروت بدون تلاش».

توزیع بازی که مدت ها انتظارش را می کشید، انجام خواهد شد از پیش برنامه ریزی شده در نقطه ای از این ماه فرود خواهد آمد. همستر کامبت بزرگترین انبوه بازی‌های رو به رشد ارز دیجیتال تلگرام است که بازی‌های برجسته دیگری از جمله Yescoin، TapSwap، Catizen، PixelTap و W-Coin را دارد.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238702/telegram-ceo-hamster-kombat-worlds-fastest-growing

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا