🪂 ایردراپ‌ها

تورنمنت‌های تیم Liquid، بازی‌های داستانی جامعه با پرداخت‌های پایه به دلار آمریکا – تفکیک

Team Liquid، یکی از موفق ترین سازمان ها در تاریخ ورزش های الکترونیکی، در حال ادغام با پلت فرم مسابقات است. انجمن بازی این شرکت ها روز جمعه اعلام کردند که این شرکت ها یک سری رقابت ۲۰۰۰۰ دلاری را در تابستان امسال راه اندازی خواهند کرد.

مجموعه آمریکای شمالی دارای چهار رویداد خواهد بود که به طور مساوی بین Teamfight Tactics و Hearthstone تقسیم می شود. مبلغ جایزه پرداخت خواهد شد USDCاستیبل کوین ارز دیجیتال با دلار آمریکا مرتبط است اتریوم شبکه لایه ۲ مقیاس پذیر پایه.

این مجموعه برای نشان دادن اثربخشی پرداخت های رمزنگاری شده در ورزش های الکترونیکی طراحی شده است. توانایی استفاده از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت خودکار جوایز پس از مسابقات اغلب توسط طرفداران به عنوان دلیل پذیرش این فناوری توسط صنعت ذکر می شود.

کریس گونسالوز، مدیرعامل Community Gaming در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: پرداخت‌های دیرهنگام و هزینه‌های بالا در صنعت ورزش‌های الکترونیکی امری عادی است. سیستم پرداخت خودکار Community Gaming که توسط Base پشتیبانی می‌شود، پرداخت‌های سریع، ایمن و شفاف را فراهم می‌کند.

سری مسابقات بخشی از On-Chain Summer II است، یک ابتکار سالانه توسط خالق شبکه Base Coinbase برای معرفی کاربران بیشتر به فناوری بلاک چین. رویدادهای Teamfight Tactics در روزهای ۲۹ تا ۳۰ ژوئن و ۱۳ تا ۱۴ جولای و رویدادهای Hearthstone در ۲۷ تا ۲۸ جولای و ۱۷ تا ۱۸ آگوست برگزار می شود. هر کدام یک صندوق جایزه ۵۰۰۰ دلاری دریافت خواهند کرد.

«اسپورت یک صنعت میلیارد دلاری است. تصور کنید چقدر پول در هزینه‌ها و واسطه‌ها از دست می‌رود، اما باید مستقیماً به دست بازیکنان برود.” “با استفاده از USDC در پایه، پول بیشتری مستقیماً به دست برندگان خواهد رفت.”

یادداشت سردبیر: این مقاله با ورودی از هوش مصنوعی نوشته شده است. ویرایش و بررسی شده است اندرو هیوارد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236424/team-liquid-community-gaming-plot-tournaments-usdc-base

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا