🪂 ایردراپ‌ها

Solana Meme Mascot Mew به بازی PixelTap تلگرام برای شکست Dodge پیوست – رمزگشایی

دنیای میم کوین‌ها انواع آیکون‌های اینترنتی را به موارد دلخواه کریپتو تبدیل کرده است و اکنون یک نماد نسبتاً جدید –میومبتنی بر گربه سولانا Meme Coin Cat in a Dogs World (MEW) – وارد بازی مبارزه ای محبوب مبتنی بر تلگرام برای مقابله با رئیس سگ بر اساس بازی نمادین می شود. دوج الگوی رفتاری

روز چهارشنبه، Pixelverse اعلام کرد که با سازندگان MEW برای معرفی یک جنگنده مبتنی بر سکه در PixelTap، یک بازی رمزنگاری مبتنی بر ضربه در Solana، همکاری کرده است. به گفته سازنده، Mew به عنوان رقیب Shibatoni، یک سگ جنگنده بزرگ با الهام از شخصیت هایی مانند دوج کوین (سگ) و شیبا اینو (SHIB).

میو گربه ای باهوش با گذشته ای مرموز است. او در کوچه‌های شهر سگ‌ها، جایی که سگ‌ها حکومت می‌کنند و موش‌ها برای شرکت بزرگ SHIBEX سخت کار می‌کنند، می‌گذرد.» “میو با یک حرکت آرام دم خود و کمی جادو، از مهارت های فنی و قدرت جادویی خود برای فریب دادن SHIBEX و دفاع های پیشرفته آنها استفاده می کند.”

تریلر کوتاه شخصیت میو را نشان می‌دهد که در حال انجام حرکات آکروباتیک در پس‌زمینه سایبرپانک در Pixel Universe قبل از پریدن به درون رینگ و انجام ضربات با حریف بزرگی شبیه دوج است.

PixelTap یکی از جدیدترین بازی‌های تلگرامی است که به واسطه آن روز به روز در حال افزایش است نوت کوین و همستر کمبت. اما به جای پایبندی به فرمول معمولی ضربه بزنید و کسب کنید، PixelTap با به چالش کشیدن بازیکنان برای مبارزه با حیوانات خانگی دیگر بازیکنان در حالی که سعی می کنند ضربه بزنند و دفاع کنند تا آخرین مبارز ایستاده باشند، تغییر می کند.

در تمام این مدت شما سکه های بازی به دست خواهید آورد که می توانید آنها را برای حیوانات خانگی بیشتر و همچنین برای ارتقاء آنها خرج کنید تا قوی تر شوند. اگرچه Pixelverse هنوز به صراحت ایردراپ را برای بازیکنان PixelTap تایید نکرده است، اما این پروژه هفته گذشته اعلام شد که او توکن آینده خود PIXFI را در آن راه اندازی خواهد کرد شبکه را باز کنید (TON) همان شبکه ای است که مورد علاقه بزرگترین بازی های مبتنی بر تلگرام است.

با وجود این اخبار، سهام MEW در روز ۷ درصد سقوط کرد و به قیمت فعلی حدود ۰.۰۰۴ دلار رسید. CoinGecko.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238349/solana-meme-mascot-mew-telegram-game-pixeltap-doge

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا