🪂 ایردراپ‌ها

Pixelverse توکن را روی TON راه‌اندازی کرد زیرا بازی PixelTap تلگرام شتاب بیشتری به دست آورد – رونویسی

اکوسیستم بازی رمزنگاری با مضمون سایبرپانک Pixelverse توکن را راه اندازی کرد شبکه را باز کنید (TON) با افزایش تعداد بازیکنان بازی مبتنی بر تلگرام PixelTap.

PixelTap یک بازی تقابل کلیکی است که به شما امکان می دهد برای ارتقاء ربات های خود که با خود به نبرد می برید، سکه های درون بازی به دست آورید. در طول مبارزه، شما دیوانه وار به قسمت هایی از صفحه ضربه می زنید تا به ربات دشمن حمله کنید، همچنین حملات خاصی ایجاد می کنید و سعی می کنید از خود دفاع کنید.

اما Pixelverse چیزی بیش از یک بازی تلگرامی است – همچنین یک جستجوی جنگی مبتنی بر مرورگر وب را ارائه می‌دهد که در همان جهان تنظیم شده است. این بازی با نام Pixelverse در حال حاضر در “پیش نمایش اولیه“در مرحله آماده سازی برای انتشار آلفا.

Pixelverse تعداد بازیکنان تا کنون به ۳۵ میلیون نفر رسیده است که به نظر می رسد اکثر آنها با PixelTap بازی می کنند زیرا فضای بازی تلگرام در حال رونق است.

توکن Pixelverse از نماد PIXFI استفاده می‌کند، مجموعاً ۵ میلیارد عرضه خواهد داشت و برای اکوسیستم مهم خواهد بود. مطابق با اسناد رسمیPIXFI برای تجارت، کاردستی و مبارزه در Pixelverse استفاده خواهد شد.

شبکه TON، مرتبط با تلگرام، میزبان بزرگترین پروژه های بازی وب ۳ با استفاده از این برنامه است. نوت کوین، همستر کمبتو کاتیزن همه آنها در شبکه در حال توسعه هستند و Notcoin با موفقیت NOT را در ماه مه راه اندازی کرد بزرگترین توکن بازی در سال ۲۰۲۴.

Pixelverse به این اعلامیه پاسخ داد: «TON و تلگرام راه را برای پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال هموار می‌کنند و ما هیجان‌زده هستیم که بخشی از این سفر باشیم». پست.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237572/pixelverse-launching-token-ton-telegram-game-pixeltap

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا