🪂 ایردراپ‌ها

سازندگان Pixels در حال آماده سازی بازی های رمزنگاری جدید، شاید در تلگرام – Decrypt هستند

پیکسل ها یکی از محبوب ترین بازی های رمزنگاری در تمام طول سال بوده است، با مهاجرت آن در پایان سال ۲۰۲۳ به اتریوم شبکه بازی رونین و راه اندازی توکن در ماه فوریه که بازی کشاورزی اجتماعی را به میلیون ها بازیکن تبلیغ می کند. و اکنون توسعه دهندگان در حال بررسی بازی های دیگر در همان جهان هستند.

در مصاحبه اخیر بازی Pixels Chapter 2 راه اندازی شدبنیانگذار لوک بارویکوفسکی با رمزگشاییGG گفت این استودیو در حال کار بر روی بازی‌های دیگر در دنیای پیکسل است و با توسعه‌دهندگان خارجی همکاری می‌کند تا توسعه‌های این فرنچایز را بررسی کنند.

Barwikowski گفت که تیم داخلی او متشکل از حدود ۱۹ کارمند تمام وقت، جهت کلی این بازی های پیکسل را تعیین می کند و سپس آنها را برای توسعه به استودیوهای بیرونی می دهد. او افزود که تیمش سپس بلاک چین و عناصر جذب کاربر را قبل از انتشار آن برای عموم اضافه خواهد کرد.

او با کنایه گفت: “یک چیز جالب خواهد بود.” و این می تواند شامل یک بازی مبتنی بر تلگرام باشد.

او گفت: «ما در فکر راه‌اندازی یکی دیگر در تلگرام هستیم. این ممکن است نوعی آلفا باشد، اما مانند یک آزمایش جانبی است. تلگرام اکوسیستم جالبی است… ما می‌توانیم در آنجا تلاش کنیم.»

اکوسیستم بازی‌های ارز دیجیتال تلگرام در ماه‌های اخیر پس از جذب ۳۵ میلیون بازیکن در بهار امسال و به دنبال آن عرضه بزرگترین توکن بازی جهان در سال جاری از طریق بازی Tap-to-Earn Notcoin در ماه‌های اخیر شاهد تقاضای انفجاری بوده است. شبکه را باز کنید.

همستر کمبت این بازی از آن زمان تا به حال مخاطبان بسیار بیشتری را به خود جذب کرده است که تخمین زده می شود بیش از ۲۰۰ میلیون بازیکن باشند و حتی توجه زیادی را به خود جلب کرده است که مقامات ایرانی نگران بودند این امر شهروندان را از رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته منحرف می کند. از دیگر بازی های در حال رشد تلگرام می توان به Yescoin، کاتیزن، تعویض ضربه بزنیدو PixelTap.

بارویکوفسکی گفت که آیا ریف بالقوه تلگرام در پیکسل ها به واقعیت تبدیل می شود یا خیر، Barwikowski گفت که علاقه مند به گسترش IP است که آنها توسعه داده اند. اکنون که Pixels یک پایگاه بازیکن قابل توجه و یک تیم داخلی بزرگ دارد، در حال حاضر در حال توسعه یک کتاب مقدس دانش داخلی است که به هموار کردن راه برای برنامه‌ها و آزمایش‌های دیگر در آینده کمک می‌کند.

او توضیح داد: «این پایه‌ای را برای برخی از آزمایش‌های دیگری که در مورد توسعه IP انجام می‌دهیم، ایجاد می‌کند. ما در حال حاضر روی چندین اپلیکیشن موبایل کار می کنیم و این خط توزیع بعدی خواهد بود که روی آن کار می کنیم. ما قصد داریم چیز جالبی را با دانلودهای انگیزشی امتحان کنیم، مانند چیزی مانند یک بازی برای کسب درآمد در iOS و Android.”

همراه با گسترش IP، اخیر فصل ۲ تعمیرات اساسی به Pixels نه تنها برای نشان دادن آن در نظر گرفته شده است بازی-بازی-درآمد-کریپتو این مدل می‌تواند در سال ۲۰۲۴ کار کند و پایدار بماند، اما این امکان نیز وجود دارد که Pixels استودیو پیشرو این روند باشد.

بارویکوفسکی تاکید کرد: «ما می‌خواهیم شرکتی باشیم که پول در می‌آورد، و این در راستای آن است.

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237990/pixels-creators-plot-more-crypto-games-maybe-telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا