🪂 ایردراپ‌ها

مدیر عامل شرکت Pirate Nation هزاران بلاک چین را پیش بینی می کند که به بازی های رمزنگاری اختصاص داده شده است – رمزگشایی

آمیت ماهاجان – بنیانگذار و مدیر عامل Proof of Play، توسعه دهنده بازی رمزنگاری Pirate Nation – پیش بینی می کند که در نهایت هزاران بلاک چین تخصصی وجود خواهد داشت که هر کدام از برنامه های جداگانه پشتیبانی می کنند.

این پس از تجربه او در ایجاد بازی ویروسی فیس بوک Farmville رخ داد. در طول توسعه شبیه ساز کشاورزی معمولی، Zynga از حدود ۶۴ پایگاه داده به سادگی برای جلوگیری از خرابی در بازی استفاده کرد. برای ماهاجان، بلاک چین به سادگی یک پایگاه داده پیشرفته است.

“در اوج محبوبیت [Farmville] روزانه حدود ۳۰ میلیون کاربر فعال وجود داشت. ماهاجان گفت: بنابراین برای اینکه بازی را به این سطح ارتقا دهیم، حدود ۶۴ پایگاه داده داشتیم. رمزگشاییجی جی. «در این دنیا، بلاک چین پایگاه داده ما است. در اصل، ما از زنجیره به عنوان یک ذخیره‌سازی داده استفاده می‌کنیم. بنابراین برای مقیاس‌بندی به هر میزان استفاده واقعی، باید تراکنش‌ها را در زنجیره‌ها جدا کنیم.»

پیش از این، Pirate Nation در حال ساخت یک شبکه Ethereum Polygon مقیاس پذیر بود، اما به آربیتروم نوا نقل مکان کرد به دلیل افزایش هزینه های گاز چند ضلعی. با این حال، این پروژه با مشکل استفاده از شبکه های مشترک مواجه شد، زیرا راه اندازی یک پروژه جدید می تواند منجر به افزایش قیمت گاز برای همه افراد زنجیره شود.

که در فوریهPirate Nation در پروژه ای به نام Multichain، زنجیره هایی را برای خود و سایر توسعه دهندگان با استفاده از Arbitrum در نظر گرفته بود.

Blockchain RPG Pirate Nation اکنون به زنجیره برنامه های Apex خود می آید و بنیانگذار معتقد است که این تنها آینده منطقی برای سایر برنامه ها نیز هست.

ماهاجان گفت: زمانی که به یک برنامه کاربردی در هر سطحی از مقیاس تبدیل شدید، باید بتوانید به طور قابل پیش بینی هزینه های گاز خود را کنترل کنید. رمزگشایی«پیش‌بینی می‌کنم که هزاران و هزاران زنجیره وجود داشته باشد، زیرا مردم از این زنجیره‌های لایه ۲ عمومی به زنجیره‌های ویژه برنامه‌ها می‌روند.»

اسکرین شات از Pirate Nation. تصویر: اثبات بازی

ما قبلاً این روند را در چندین شبکه بلاک چین دیده ایم. چندین بازی ساخته شده در Avalanche از زیرشبکه های اختصاصی خود استفاده می کنند، مانند Shrapnel و Off the Grid آینده با شبکه GUNZ. در مثالی دیگر، Treasure در حال ایجاد زنجیره گنج مبتنی بر Arbitrum خود است که شامل شبکه ای از “زنجیره های بی نهایت” یا شبکه های بازی اختصاصی است.

ماهاجان گفت که از زمان راه‌اندازی زنجیره اپلیکیشن خود، Pirate Nation شروع به پر کردن این زنجیره با تراکنش‌ها کرده است و تیم در حال حاضر در حال بررسی پشتیبانی از زنجیره دوم است.

ماهاجان توضیح داد: «ما اساساً به قدرت Apex دست یافته‌ایم. او افزود: «اکنون، برای ادامه مقیاس‌پذیری بازی، باید زنجیره B، زنجیره C، زنجیره D را اضافه کنیم. ما در آینده زنجیره های بیشتری را اضافه خواهیم کرد تا بتوانیم به اضافه کردن و افزایش تعداد کاربران در بازی ادامه دهیم.”

نیاز به مدارهای متعدد ممکن است عجیب یا هشدار دهنده به نظر برسد. اما برای ماهاجان که تجربه ساخت بازی در دنیای Web2 را دارد، این خبر خبری نیست. این فقط یک ریف جدید است با همان فرض نیاز به یک معماری مقیاس پذیر برای پشتیبانی از بازی های در حال رشد.

ماهاجان از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ در Zynga کار می کرد و در این مدت او توسعه Farmville را رهبری می کرد. در فضای وب ۳، توسعه دهندگان به جای نگرانی در مورد خراب شدن بازی های محبوب بلاک چین، نگران افزایش هزینه ها به دلیل ازدحام شبکه هستند.

زمانی که Pirate Nation در Polygon حضور داشت، این شرکت گفت که روزانه ۴۰۰۰ دلار هزینه بنزین می پردازد تا آنها را از بازیکنان دور کند، اما این برای استارت آپ قابل قبول نبود. در حالی که اجرای چهار یا چند زنجیره برای تنها یک بازی رمزنگاری ممکن است کار بزرگی به نظر برسد، ماهاجان آن را یک مزیت می‌داند.

او گفت: “نگهداری ۶۴ پایگاه داده برای Farmville ناخوشایند بود.” “این برای ما ناخوشایند است زیرا ما اولین کسی هستیم که این کار را انجام می دهیم. اما بعد تبدیل به یک محصول می شود.»

Mahajan مجدداً از Web2 برای نشان دادن این موضوع استفاده می کند. بنیانگذار توضیح داد که برای ایجاد محصولی مانند فیس بوک، باید مفاهیمی مانند تعادل بار و حافظه پنهان اختراع شود.

اگر بتوانیم بازی‌ای بسازیم که به یک میلیون کاربر فعال روزانه (DAU) برسد، به این معنی است که می‌توانیم یک برنامه غیرمتمرکز دیگر یا سایت اشتراک‌گذاری عکس یا چیزی که می‌تواند به یک میلیون DAU نیز برسد ایجاد کنیم.

– آمیت ماهاجان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Pirate Nation

این بخشی از پیشنهاد چند زنجیره ای Pirate Nation است که Apex اولین شبکه ای است که راه اندازی شده است. Multichain قصد دارد به روی دیگر توسعه دهندگان بازی و dapp باز شود تا شبکه های خود را بر اساس Arbitrum Orbit راه اندازی کنند. اتریوم تکنولوژی مقیاس بندی

در حال آمدن است. ماهاجان گفت: قطعاً علاقه وجود داشت. «ما باید در مورد ظرفیت خود تصمیم بگیریم [issues before we take on others.”

Dedicated players

Pirate Nation’s expansion plans come after the game launched its PIRATE token in June. Its listing on Coinbase saw the Ethereum token’s value jump, but price isn’t what the founder is concerned about when it comes to the token launch. 

Instead, he wanted to focus on the 80% of claimed PIRATE tokens currently staked by users, according to a Dune dashboard. By staking these tokens, users earn Proof of Play (PoP) Points which promise to unlock additional benefits within the ecosystem. In part, this high percentage is due to PIRATE tokens not being locked when staked, and allowing users to still spend without any penalties.

To the founder, the high percentage of staked tokens is a bet of confidence by the community and a sign that the game isn’t attracting farmers who just want to dump the token.

“Staking is really a chance for folks to re-affirm that they’re in it for the long-term,” Mahajan explained, “so the fact that so many people, in such a high volume, have done it is encouraging.”

And for those dedicated gamers, the largest on-chain event is just around the corner.

In the coming month, the second World Boss event will take place. This will see players join arms to defeat bosses together, but also compete for their transaction to be the kill shot. Players would be rewarded for their damage dealt and given a 1-of-1 NFT if they landed the kill shot.

This event will be the biggest in-game event that Pirate Nation has ever seen. With this, the network is likely to be strained, especially with the developers already eyeing up a second chain to split transactions. Will it stretch the Apex chain to its limits?

“We’ll see,” Mahajan replied with a smile.

Edited by Andrew Hayward

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238644/pirate-nation-ceo-predicts-thousands-dedicated-crypto-game-blockchains

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا