🪂 ایردراپ‌ها

«Notcoin» شتاب دهنده راه اندازی کرد تا موج بعدی بازی های رمزنگاری را تسریع کند تلگرام – رمزگشایی

بازی مبتنی بر تلگرام Notcoin از همکاری با یک شرکت تحلیلی مشهور برای ایجاد یک انکوباتور برای موج بعدی بازی‌های تلگرام خبر داده است. این بزرگترین گام در گذار پروژه از احساس ویروسی به ستون یک اکوسیستم پررونق از برنامه های کوچک مبتنی بر ارزهای دیجیتال خواهد بود.

این دو شرکت روز چهارشنبه اعلام کردند که Notcoin با حمایت هلیکا، یک شرکت تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی، به زودی شتاب دهنده بازی تلگرام را راه اندازی خواهد کرد.

آنتون امنوف، بنیانگذار و مدیر عامل هلیکا در بیانیه ای که منتشر شد، گفت: «این یک نقطه عطف مهم برای هلیکا در حمایت از مشتریان فعلی و آینده ما در تلگرام است. رمزگشاییهلیکا فرصت بزرگی را برای استودیوهای بازی در هر اندازه ای می بیند تا از جذب کاربران جهانی سرمایه گذاری کنند و با کاربران خود در سطح عمیق تری تعامل کنند.

این برنامه بر روی توسعه برنامه های کوچکی که در تلگرام، یک برنامه پیام رسان محبوب وجود دارد، تمرکز خواهد کرد و در شبکه را باز کنیدشبکه بلاک چین انتخابی تلگرام.

شتاب دهنده بازی تلگرام به توسعه دهندگان چنین بازی هایی کمک می کند، که تا به حال معمولاً از یک طرح ساده اما فریبنده پیروی می کردند: جذب بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام با گیم پلی اولیه، و سپس پاداش دادن به این بازیکنان با توکن های ارز دیجیتال واقعی.

Notcoin اولین مینی اپلیکیشن تلگرام بود که از این استراتژی استفاده کرد و موفقیت بزرگی هم داشت. در عرض چند هفته پس از راه اندازی، در طول توزیع برای بازیکنان Notcoin در ماه میتوکن پرواز نکرد ۲ میلیارد دلار ارزش بازار نه از آن زمان جزر و مد به ارزش بازار ۱.۳ میلیارد دلار در زمان نگارش مقاله.

پروژه های دیگر به زودی از رویکرد جدید پیروی کردند. Hamster Kombat، یک بازی مشابه مبتنی بر تلگرام است که در درجه اول در مورد فشار دادن مداوم یک دکمه است. به شدت منفجر شد با محبوبیت در ماه گذشته کتیزن، تم گربه دکمه کلیک Extravaganza یکی دیگر از مینی برنامه های اخیر تلگرام است که در فضای مجازی منتشر شده است.

برای ماه‌ها – حتی قبل از راه‌اندازی توکن NOT – تیم Notcoin همیشه برنامه‌ریزی کرده بود که از توسعه یک بازی ویروسی فراتر رفته و زیرساختی ایجاد کند که به برنامه‌های مشابه بی‌شماری اجازه می‌دهد در تلگرام منتشر شوند.

ساشا پلوتوینوف یکی از نویسندگان Notcoin گفت: “ما می خواهیم آن را به نتفلیکس بازی های ویروسی اجتماعی تبدیل کنیم.” قبلا گفته شده بود رمزگشاییGG در مورد برنامه های Notcoin برای آینده.

پلوتوینوف توضیح داد که مایل است Notcoin را به نوعی پایگاه برای توسعه آینده «بازی‌های مجازی، سرگرم‌کننده، سرگرم‌کننده و رقابتی اجتماعی کریپتو» تبدیل کند که در تلگرام زندگی می‌کنند.

اعلام امروز پروژه را یک قدم به این هدف نزدیکتر می کند. هلیکا، شرکت Notcoin که برای ایجاد انکوباتور بازی خود با آن شریک است، قبلا با غول بازی کار کرده است. یوبی سافت و Bored Ape Yacht Club سازنده Yuga Labs نه تنها به طور موثر عناصر رمزنگاری را در گیم پلی ادغام می کند، بلکه به ارتقای تجربه نیز کمک می کند.

در ماه مارس هلیکا راه اندازی شد یک شتاب دهنده بازی رمزنگاری با ۵۰ میلیون دلار سرمایه خطرپذیر، طراحی شده است تا هم برای استودیوهای جدید و هم برای استودیوهای معتبرتر ادغام ابزارهای رمزنگاری شده در بازی ها را آسان تر کند.

یک نماینده هلیکا گفت رمزگشایی در حالی که برنامه قبلی و انکوباتور تلگرام که امروز اعلام شد ممکن است همپوشانی داشته باشند و برخی منابع را به اشتراک بگذارند، این دو طرح از هم جدا هستند و نشان می‌دهد که بودجه یکسانی دریافت نخواهند کرد.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238385/notcoin-telegram-accelerator-crypto-games-helika

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا