🪂 ایردراپ‌ها

نوت کوین ۱۴ درصد سقوط کرد زیرا شروع جدید نشانه هایی از سقوط را نشان می دهد – رمزگشایی

توکن بازی کلیکر، Notcoin امروز در بحبوحه رکود گسترده تر بازار ۱۴ درصد سقوط کرد. علاوه بر این، به نظر می رسد شروع جدید او طرفداران را در مورد اینکه پروژه به کجا می رود سردرگم کرده است.

هفته گذشته، یک پیام رمزآلود در یک چت تلگرام، “شروعی جدید” را برای این پروژه نشان داد و به احتمال همکاری با پروژه NFT Lost Dogs از شبکه باز (TON) اشاره کرد.

روز چهارشنبه، یک کلیپ مرموز منتشر شده در شبکه های اجتماعی، طرح جدیدی را برای بازی ویروسی تلگرام با حضور سگی که از Notcoin متولد شده بود، آغاز کرد. به‌جای اینکه جامعه را هیجان زده کنند، به نظر می‌رسد که بسیاری نمی‌دانند پروژه به کجا می‌رود.

“چه اتفاقی برای Notcoin خواهد افتاد؟” یک پیام را در چت تلگرام سگ های گمشده بخوانید. دیگری گفت: “علاقه ای ندارم، برادر.” سرمایه گذار ناراضی پاسخ داد: «Notcoin مرده است.

در طول هفته، Notcoin با ۳۱ درصد کاهش به ۰.۰۰۹۹۹ دلار رسید. این در بحبوحه رکود گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد که بیت‌کوین ۱۰ درصد، اتریوم ۱۵ درصد و دسته گسترده‌تر GameFi، طبق اندازه‌گیری CoinGecko، ۲۳ درصد کاهش یافته است.

در کنار این شروع جدید، این پروژه پلتفرم “Explore” خود را نیز اعلام کرد که به شما امکان می دهد پروژه های جدید را از طریق برنامه تلگرام Notcoin کشف کنید.

برای بازیکنان، Explore در ازای دریافت پاداش – تا ۰.۲۰ دلار به ازای هر کمپین تکمیل شده، آنها را با بازی های جدید تلگرام آشنا می کند. برای توسعه دهندگان بازی، پروژه آنها در معرض بیش از ۴۰ میلیون کاربر قرار خواهد گرفت. با این حال، توسعه‌دهندگان باید حداقل ۲۰۰۰۰ دلار در توکن‌های Notcoin برای کمک به تأمین مالی پاداش‌ها ارائه کنند.

علاوه بر این، Notcoin شتاب دهنده بازی تلگرام را با همکاری شرکت حل‌کننده بازی هلیکا معرفی کرد. هدف این ابتکار کمک به توسعه دهندگان بازی است که موج بعدی برنامه های کوچک مبتنی بر تلگرام را رهبری کنند.

بر اساس این اطلاعیه، درخواست های اولین گروه از هفته آینده باز خواهد شد.

با همه ادعاهایش، Notcoin همچنان در قرمز باقی مانده است و چهارمین افت بزرگ در این هفته در میان ۱۰۰ توکن بزرگ ارزهای دیجیتال است – کمتر از یک درصد پس از Pepe و Lido DAO، و کمی بیشتر از Core.

ویرایش شده توسط Stacy Elliott.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238612/notcoin-drops-14-as-fresh-start-shows-signs-of-unraveling

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا