🪂 ایردراپ‌ها

ادعای هدایای «Notcoin» با افزایش تبلیغات بازی های رمزنگاری شده در تلگرام متوقف شد – رونویسی

بازی‌های رمزنگاری شده در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام اخیراً محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند که به دلیل تقاضای زیاد و عرضه گسترده توکن‌هایی که در اوایل سال جاری مشاهده شد، افزایش یافته است. نوت کوین. و اکنون Notcoin قرار است با شروع حرکت‌های بعدی بازی، حقوق توکن خود را به روی بازیکنان ببندد.

ایردراپ Notcoin برای بازیکنان در روز یکشنبه، ۱۶ ژوئن، یک ماه بعد منقضی می شود توکن راه اندازی نشد بر شبکه را باز کنید. نه بلافاصله بزرگترین توکن بازی در سال ۲۰۲۴ در زمان عرضه، ارزش بازار از ۱ میلیارد دلار فراتر رفت زیرا میلیون ها بازیکن توانستند پاداش خود را برای بازی دریافت کنند.

با این حال، از آن زمان تنها رشد کرده است، با جهش قیمت در اوایل ژوئن که این توکن را به بالای سقف بازار ۲ میلیارد دلاری رساند و به طور کلی به ۶۰ ارز دیجیتال برتر تبدیل شد. حتی با چند هفته شرایط مایع بیشتر برای NOT و بازار توکن بازی گسترده ترطبق داده ها، Notcoin در ۱۴ روز گذشته ۵۷ درصد افزایش یافته است CoinGecko.

بازیکنان Notcoin از «فاز تولید» در ابتدای سال همچنان می‌توانند توکن‌های خود را از ویجت تلگرام مطالبه کنند و انتخاب کنند که آیا آنها را به یک صرافی بفرستند، آنها را به کیف پول خود نگهبانی برگردانند یا آنها را در Notcoin به اشتراک بگذارند تا امتیازات و جوایز احتمالی آینده را به دست آورند.

توسعه دهنده Open Builders قبلاً گفته بود: “برخی از توکن های بی ادعا برای تامین بودجه توسعه آینده می روند و بقیه سوزانده می شوند.”

به گفته تیم، اگر شما شکلک دست “OK” را ببینید در ویجت Notcoin، این بدان معناست که شما توکن‌های خود را – یا با برداشتن یا قرار دادن آنها – ادعا کرده‌اید. Notcoin می گوید حدود ۲.۵ میلیون دارنده در شبکه خود و همچنین “میلیون ها نفر” از طریق صرافی های خود دارد.

بازیکنانی که توکن‌های خود را در بازی قرار داده‌اند، ماه آینده پس از شرط‌بندی، ارتقای سطح کاربری دریافت می‌کنند، در حالی که Notcoin می‌گوید که کاربران جدیدی که می‌خواهند سهام داشته باشند «هفته آینده می‌توانند سطوح بالاتری دریافت کنند». بازیکنان سطح بالاتر در نهایت با گسترش بازی به فرصت ها و پاداش های بیشتری برای کسب توکن دسترسی خواهند داشت.

گیم پلی اصلی سکه ربایی Notcoin از زمانی که در ۱ آوریل قبل از ایردراپ غیرفعال شد، هنوز برنگشته است، اما تیم گفته است که قصد دارد آن را بازگرداند – و بازی های دیگری را در حین تلاش برای ایجاد معرفی کند. پلتفرم بازی اجتماعی شبیه نتفلیکس. با این حال، بازی ارائه می دهد فرصت هایی برای کسب درآمد غیرفعال در ارزهای دیجیتال از طریق مشارکت با سایر پروژه ها

پس از اینکه Notcoin حدود ۳۵ میلیون بازیکن جمع آوری کرد و توکن عظیمی را راه اندازی کرد، سایر بازی های مبتنی بر تلگرام نیز با برنامه های مشابهی از این روند پیروی کردند. بزرگترین همستر کمبتکه کلیک کننده را به شبیه ساز مدیر عامل یک صرافی ارز دیجیتال با قصد دارد توکن TON را راه اندازی کند در حال حاضر برای ژوئیه برنامه ریزی شده است.

همستر کامبت روز جمعه گفت که دارد تلگرام اکنون ۱۵۰ میلیون بازیکن را جمع آوری کرده است از ادغام ارزهای دیجیتال پیشی گرفته است، در حالی که حساب های رسانه های اجتماعی آن نیز رشد سریعی را تجربه می کنند. اکنون سایر برنامه های کوچک تلگرام Yescoin و TapSwap به طور مشابه کار می کنند. من قصد دارم توکن ها را راه اندازی کنم در شبکه باز، پنجشنبه اعلام شد.

در همین حال، شبکه باز و Toncoin بومی آن (TON) به نظر می رسد از مزایای توجه روزافزون بهره می برند. TON پرید رکورد جدید قیمت بالای ۸.۲۵ دلار. اواخر روز جمعه، زیرا اکنون در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار گرفته است.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235594/notcoin-airdrop-claim-ending-telegram-crypto-gaming-hype

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا