🪂 ایردراپ‌ها

Marblex Netmarble با سرمایه ۲۰ میلیون دلاری به Ethereum L2 Immutable zkEVM می رود – رمزگشایی

اتریوم پلت فرم بازی بدون تغییر روز سه شنبه اعلام کرد که با Marblex، بخش بازی غول بازی کره جنوبی Netmarble، همکاری می کند و طرفین برای آوردن اکوسیستم Marblex و بازی های برتر آن به Immutable zkEVM همکاری می کنند.

Ni no Kuni: Cross Worlds، A3: Still Alive و Meta World: My City از بلاک چین لایه ۱ Klaytn به شبکه اتریوم لایه ۲ Immutable zkEVM در حال اجرا در چند ضلعیتکنولوژی مقیاس بندی zkEVM.

رابی فرگوسن، یکی از بنیانگذاران و رئیس Immutable در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “این یکی از مهم ترین شراکت هایی است که ما تا به امروز وارد آن شده ایم.” کره جنوبی یک مرکز هیجان انگیز برای توسعه دهندگان بازی Web3 است و Marblex و Netmarble در اینجا پیشگام هستند.

این اتحاد همچنین شامل یک “برنامه تقویت اکوسیستم” خواهد بود که به توسعه دهندگان تا سقف ۲۰ میلیون دلار برای جذب بازی های جدید به Marblex و Immutable ارائه می دهد.

هانگ جین پیو، مدیر عامل Marblex در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «برای به حداکثر رساندن دسترسی این تجربه و اطمینان از مقیاس‌پذیری برای بازی‌های موجود و آینده، همکاری با رهبر بازی‌سازی Web3 بسیار مهم بود. “به همین دلیل است که Immutable و زنجیره zkEVM پیشرو در صنعت آنها انتخاب درستی بودند.”

در ژانویه، Marblex گفت که این کار را خواهد کرد کار با ساگا شبکه بلاک چین سطح اول برای پشتیبانی از بازی های آینده خود، و Saga نیز در جذب کاربر کمک می کند. ولی شبکه حماسه برای اجرای زنجیره های اختصاصی طراحی شده است و می تواند برای پشتیبانی از بازی ها و برنامه های کاربردی در حال اجرا در سایر شبکه های بلاک چین استفاده شود.

مشخص نیست که آیا مهاجرت Immutable بر برنامه های Saga تأثیر خواهد گذاشت یا خیر. رمزگشاییGG Immutable برای شفاف سازی با نماینده Immutable تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

یادداشت سردبیر: این مقاله با ورودی از هوش مصنوعی نوشته شده است. ویرایش و بررسی شده است اندرو هیوارد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236984/netmarble-marblex-ethereum-immutable-zkevm

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا