🪂 ایردراپ‌ها

“Moonray” از زمان راه اندازی فروشگاه Epic Games – Decrypt شروع به گسترش کرد

بازی مبارزه علمی تخیلی عرصه پرتو ماه بازی من را راه اندازی کردتوزیع هوا کمپینی که در آن شرکت کنندگان موفق واجد شرایط دریافت توکن پروژه پس از راه اندازی آن هستند، به استثنای محدودیت های منطقه ای. این در حالی است که بازی برای اولین بار در فروشگاه Epic Games عرضه می شود.

هر روز، بازیکنان برای قرار گرفتن در نیمه برتر پنج بازی به چالش کشیده می‌شوند و تکمیل این چالش به شما کمک می‌کند تا در کمپین هدایایی بیشتر پیش بروید، به سبکی شبیه به سیستم محبوب Battle Pass از Fortnite و سایر بازی‌ها. علاوه بر این، گیمرها دریافت خواهند کردپاداش قابل توجه” بر اساس رتبه بندی آنها در بین ۱۰۰۰ بازیکن برتر به طور کلی.

برای افزایش شانس برنده شدن، کاربران می‌توانند در چالش‌های اجتماعی هفتگی شرکت کنند که اعتبار اضافی Airdrop را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. با این کار شما نیز چندین بار وارد قرعه کشی می شوید تا برنده یک کامپیوتر بازی پیشرفته.

صاحبان بنیاد NFT مونری– انتشار در اتریوم در سال ۲۰۲۲ – همچنین پاداش های airdrop را با “پاداش آینده که هنوز اعلام نشده است” دریافت خواهد کرد. هرکسی میتواند ثبت نام اکنون می توانید به صورت رایگان شرکت کنید.

پس از تکمیل کمپین، شرکت‌کنندگان موفق، توکن‌های MNRY را دریافت می‌کنند که برای «ارتقا» بازی استفاده می‌شود. در حال حاضر تاریخ پایان کمپین مشخص نشده است. در توییتر، توسعه‌دهندگان Moonray خاطرنشان کردند که ساکنان ایالات متحده واجد شرایط دریافت توکن نیستند، که معمولاً به دلیل مسائل نظارتی برای بسیاری از ایردراپ‌ها صادق است.

کلیک کردن برای شروع بازی روی ایر با شروع بازی اتفاق می افتد فروشگاه اپیک گیمزاین بازی را به پایگاه کاربری ۷۵ میلیون بازیکن فعال ماهانه رساند.

به نظر می رسد روند جدیدی در حال ظهور است: راه اندازی بازی های رمزنگاری شده در فروشگاه با راه اندازی یک کمپین هدیه بازی پس از آن همراه خواهد بود. BloodLoop و قهرمانان نایان من اخیرا همین کار را کردم. جدیدترین بازی یک ریف کتک بر روی تیراندازهای قهرمان مانند Overwatch است. همانطور که گزارش شده است با بیش از ۲۰۰۰۰۰ بار دانلود به یکی از ۳۰ بازی برتر فروشگاه تبدیل شد.

Moonray مدتی است که در اطراف است. در سال ۲۰۲۱ رمزگشایی در مورد بازی نوشتکه بر روی آن ساخته شده است پشته های شبکه لایه ۲ بیت کوین. با این حال، در پست اخیر در توییتر تیم تایید کرده است که MNRY خواهد بود توکن ERC-20– استاندارد توکن اتریوم

رمزگشاییGG با رودریگو ایچتو، یکی از بنیانگذاران Moonray تماس گرفت تا برنامه های بلاک چین بازی را روشن کند و ببیند آیا با پروژه Stacks درگیر است یا خیر، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

در اواخر سال ۲۰۲۱، این بازی بیشتر بر مفهوم متاورس متمرکز شد و از عناصر RPG استفاده کرد و در عین حال یک بازی اکشن مبارزه ای باقی ماند. با این حال، این می تواند نشانه ای از زمان باشد، زیرا تبلیغات متاورس در زمان بعد داغ بود تغییر نام تجاری فیسبوک و متاورس فشار دادن.

این بازی اکنون خود را به عنوان یک میدان نبرد رقابتی چند نفره در یک دنیای «پسا انسان» معرفی می‌کند. اما در اصل این همان بازی است. بازیکنان با شمشیرهای عظیم، سلاح های آینده نگر و توانایی های مختلف، خود را هک می کنند، برش می زنند و در یک میدان نبرد پویا با خود روبرو می شوند.

فرنچایز Moonray اخیراً با یک جفت رمان گرافیکی از نویسنده براندون گراهام و هنرمند Xurho J. Penalta که توسط Living the Line منتشر شده است، گسترش یافته است.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237921/moonray-play-to-airdrop-epic-games-store-ethereum-token

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا