🪂 ایردراپ‌ها

توسعه دهنده بازی Metal Gear Solid Konami پلتفرم Avalanche NFT – Transcript را راه اندازی کرد

کونامی دیجیتال اینترتینمنت – غول بازی ژاپنی پشت فرنچایزهایی مانند Metal Gear Solid، Silent Hill و Castlevania – روز پنجشنبه اعلام کرد که راه اندازی خواهد شد. NFT پلتفرمی به نام Resella on بهمن بلاک چین

پلتفرم زیرساخت به گونه ای طراحی شده است که شرکت ها را برای ادغام فناوری بلاک چین و صدور NFT برای بازی ها و انواع دیگر برنامه ها آسان تر کند. طبق گفته‌های کونامی، Resella نیازی به باز کردن کیف پول ارزهای دیجیتال خارجی یا مدیریت ارزهای دیجیتال را از بین می‌برد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت از “تجربه بازار کاربر پسند” Resella استفاده کرد و گفت که با برنامه هایی برای جذب کاربران در سراسر جهان، امکان تراکنش به ین ژاپن را برای کاربران داخلی فراهم می کند. با استفاده از فناوری Avalanche، Resella برای تراکنش‌هایی که از فناوری خود استفاده می‌کنند، هزینه گاز از کاربران دریافت نمی‌کند.

شرکت Konami Digital Entertainment با دموکراتیک کردن دسترسی به فناوری‌های مبتنی بر Web3 قصد دارد محیطی فراگیر ایجاد کند که در آن کسب‌وکارها از بخش‌های مختلف بتوانند از پتانسیل نوآوری بلاک چین استفاده کنند.

کونامی در نظر دارد که Resella تجربیات دیجیتالی مختلفی را ارائه دهد، مانند استفاده از NFT های درون بازی به عنوان بلیط رویداد یا باز کردن قفل محتوای انحصاری در سراسر پلتفرم ها. Resella بر روی یک زیرشبکه Avalanche یا نمونه اختصاصی شبکه ساخته می‌شود که به کونامی ویژگی‌های سفارشی‌سازی اضافی و سایر مزایای بالقوه در شبکه اصلی می‌دهد.

چندین ناشر بزرگ دیگر بازی نیز در حال توسعه بلاک چین هستند. به عنوان مثال، یوبی سافت، سازنده بازی Assassin's Creed، در آستانه انتشار اولین بازی اصلی خود است. تاکتیک های قهرمان: تواریخ گریموریا امسال در واحه بلاک چینو همچنین در چند سال گذشته پروژه های دیگری را راه اندازی کرده و با شبکه های مختلف همکاری داشته است.

در همین حال، خالق فاینال فانتزی Square Enix اتریومبازی روایی به نام همزیستی که در اواخر سال ۲۰۲۳ راه اندازی شد و تلاش های دیگری در صنعت به علاوه سگا انجام داده است برخی از ویژگی های آن را به Web3 منتقل کرد از طریق همکاری

یادداشت سردبیر: این مقاله با ورودی از هوش مصنوعی نوشته شده است. ویرایش و بررسی شده است اندرو هیوارد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236221/metal-gear-solid-game-maker-konami-avalanche-nft

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا