🪂 ایردراپ‌ها

Mechanical Shooter 'MetalCore' توکن اتریوم را با آخرین نسخه بتا راه اندازی کرد – رونوشت

Studio369، توسعه دهنده تیراندازی مکانیکی علمی-تخیلی هسته ی فلزیاعلام کرد که آن را راه اندازی خواهد کرد اتریوم این هفته همراه با سومین دور آزمایش بتای بسته که حالت های بازی و ویژگی های اقتصادی جدیدی را به بازی مبتنی بر بلاک چین معرفی می کند.

MetalCore Closed Beta 3 (CB3)، که از ۲۷ ژوئن آغاز می شود، دارای مسابقات PvP esports مبتنی بر جلسه است، از جمله حالت های Domination، Capture the Flag و High Value. این به روز رسانی همچنین هاب های اجتماعی مبتنی بر جناح و توانایی خرید کلکسیون های دیجیتال درون بازی با ارز فیات را معرفی می کند.

و سپس در ۲۸ ژوئن، Studio369 میزبان رویدادی برای تولید توکن‌های MCG در شبکه اصلی اتریوم و zkEVM تغییرناپذیرشبکه مقیاس بندی لایه ۲ که MetalCore بر روی آن ساخته شده است.

مت کندلر، مدیرعامل Studio369 در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ما هیجان‌زده هستیم که مرزهای بازی‌های بلاک چین را با این ویژگی‌های جدید در MetalCore گسترش دهیم. “هدف ما ایجاد یک تجربه گیم پلی فراگیر و جذاب است که با اقتصاد قوی در بازی تقویت می شود.”

مرحله بتای قبلی ۱۲۴۰۰۰ بازیکن منتظر و ۵۰۰۰۰ کاربر فعال را جذب کرد که هر کدام به طور متوسط ​​۱۰ ساعت زمان پخش داشتند. بازیکنان می توانند با استفاده از Epic Games Store Returning Player Key یا با خرید یکی از پنج ردیف Founders Packs به CB3 دسترسی پیدا کنند.

این بسته‌ها شامل منابع مختلف بازی مانند پیاده نظام، ماشین‌ها، سلاح‌ها و خرده‌ها هستند. به گفته یکی از نمایندگان MetalCore، آیتم های درون بازی خواهند بود NFTو کلید دسترسی به فروشگاه Epic Games توکنیزه نخواهد شد.

یادداشت سردبیر: این مقاله با ورودی از هوش مصنوعی نوشته شده است. ویرایش و بررسی شده است اندرو هیوارد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236757/mech-shooter-metalcore-ethereum-token-beta

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا