🪂 ایردراپ‌ها

Maincard.io با راه اندازی شبکه باز – رمزگشایی به “میلیارد کاربر بالقوه” می رسد

بازی کارتی ورزشی فانتزی Maincard در شبکه باز (TON) راه‌اندازی شده است و آن را به روی یک میلیارد کاربر بالقوه باز می‌کند.

وال ماکووتسکی، بنیانگذار Maincard در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر گفت: «TON پذیرش انبوه بلاک چین را به آسانی باز کردن اپلیکیشن تلگرام می‌کند.

علاوه بر استفاده از زیرساخت TON، Maincard به برنامه TON Accelerator به عنوان بخشی از انتقال از Polygon به TON پیوست. او همچنین با بازی مبتنی بر تلگرام Notcoin همکاری داشت و کاربران می‌توانستند با یادگیری در مورد Maincard، عضویت در گروه تلگرام او و اجرای ربات، سکه‌های بازی را در Notcoin کسب کنند.

کارت اصلی چیست؟

Maincard یک بازی مبتنی بر تلگرام است که در آن بازیکنان کارت های NFT را جمع آوری می کنند تا دک های خود را بسازند. پس از راه‌اندازی ربات تلگرام کارت اصلی در تلگرام، بازیکنان می‌توانند نتایج مسابقات رسمی ورزشی را پیش‌بینی کنند و در صورت صحت پیش‌بینی‌هایشان، در MCN، توکن کارت اصلی، جوایزی دریافت کنند.

در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند در مورد ورزش‌های الکترونیکی، تمام لیگ‌های بزرگ فوتبال، NFL، NBA، NHL، MMA، MLB و لیگ‌های کریکت پیش‌بینی کنند. حالتی به نام «نبردها» به بازیکنان اجازه می‌دهد تا نتایج مسابقات را پیش‌بینی کنند، در حالی که بازیکنان «تورنمنت‌ها» در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند تا با انجام پیش‌بینی‌های مسابقه، تا جایی که ممکن است توکن‌های بیشتری را در یک بازه زمانی مشخص به دست آورند، برای جوایزی که می‌تواند به ۵۰۰ تن برسد.

کارت اصلی در ابتدا رایگان است و کاربران پس از ثبت نام دو کارت آزمایشی رایگان دریافت می کنند که می تواند برای شروع کسب درآمد MCN استفاده شود. آنها می توانند MCN خود را برای خرید کارت های جدید و ارتقاء آنها خرج کنند.

ماکووتسکی گفت رمزگشایی این بازی رایگان به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون ریسک کردن سرمایه‌شان یک استراتژی برنده را توسعه دهند و محیطی کمتر غارتگرانه نسبت به شرط‌بندی‌های ورزشی فانتزی سنتی ایجاد می‌کند. او افزود: “ما می خواهیم از نظر اجتماعی در آموزش مردم در مورد خطرات قمار مسئولیت پذیر باشیم.”

حالت چند نفره بازی و جنبه های بازار شرط بندی نیز Maincard را از قمار ورزشی فانتزی سنتی دور می کند. در Maincard، بازیکنان در برابر “خانه” یا بوک میکر رقابت نمی کنند. آنها با پیش بینی نتیجه رویدادهای خارجی در جامعه ای از سایر بازیکنان با یکدیگر رقابت می کنند.

انتقال کارت اصلی به TON

Maincard یکی از اولین شرکت هایی است که از بین بیش از ۱۷۰ متقاضی در برنامه شتاب دهنده TON پذیرفته شده است. به عنوان بخشی از این برنامه، بازی به پشتیبانی بازاریابی، پشتیبانی فنی و دسترسی به بودجه ۲ میلیون دلاری دسترسی خواهد داشت.

TON اخیراً موج‌های زیادی را ایجاد کرده است و بازی‌های مبتنی بر تلگرام مانند Notcoin و Hamster Kombat رکوردهایی را برای فعال‌ترین کاربران در یک بازی بلاک چین شکستند. Notcoin ثابت می‌کند که بازی‌های مبتنی بر تلگرام ساخته شده بر روی TON می‌توانند به توده‌ها دسترسی پیدا کنند، و TON قصد دارد به تکرار این موفقیت برای پروژه‌ها و بازی‌های جدیدی که به اکوسیستم می‌پیوندند، مانند Maincard، کمک کند.

بعدی برای Maincard چیست؟

همراه با انتقال به TON، Maincard در حال راه اندازی ویژگی های جدید و مکانیک های بازی با هدف افزودن عمق به بازی بدون پیچیدگی آن است.

ماکووتسکی گفت رمزگشایی اینکه بازیکنان نباید مجبور شوند از بلاک چین استفاده کنند یا برای انجام بازی از رمزنگاری استفاده کنند و او می‌خواهد آن را تا حد امکان انتزاعی و کاربرپسند نگه دارد.

توکن MCN بازی اواخر امسال در اکوسیستم TON DEX فهرست می‌شود، و ویژگی‌های آتی شامل آواتارهای سفارشی می‌شود، زیرا بازیکنان وسایلی را اضافه می‌کنند که پاداش‌های ویژه در مسابقه را ارائه می‌دهند. Maincard همچنین قصد دارد انجمن‌هایی را راه‌اندازی کند، جایی که بازیکنان می‌توانند با دیگران برای فتح تابلوهای امتیازات و لوت‌باکس‌ها متحد شوند، که تجهیزات کمیاب را برای آواتار خود در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235907/maincard-io-to-reach-a-billion-potential-users-with-the-open-network-launch

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا