🪂 ایردراپ‌ها

چگونه تریلر بازی بدنام GTA 6 “Buy Bitcoin” لو رفت – رمزگشایی شد

جزئیات جدیدی در مورد افراد مسئول تریلر لو رفته Grand Theft Auto 6 که در دسامبر ۲۰۲۳ با علامت «Buy $BTC» در توییتر منتشر شد، در حال ظهور است.

روز پنجشنبه، یک کاراگاه اینترنتی با نام مستعار ZachXBT اطلاعات جدیدی در مورد هویت احتمالی افشاگر به اشتراک گذاشت و گفت که این شخص تریلر رسمی را از YouTube از طریق دسترسی غیرمجاز به سرقت برده است. سپس یک روز قبل از انتشار برنامه ریزی شده آن در توییتر به اشتراک گذاشته شد، اما با یک مکان نگهدار بیت کوین در بالای آن قرار گرفت.

ZachXBT این هفته در توییتی نوشت: «تریلر GTA 6 توسط یک مهاجم با نام مستعار Skenkir منتشر شد. او دسترسی به پنل مدیریت یوتیوب را خریداری کرد که به او امکان پیش‌نمایش ویدیوهای فهرست‌نشده را می‌داد.

Skenkir، ZachXBT افزود، همچنین در بیش از ۴۰ حمله برجسته تعویض سیم‌کارت، از جمله علیه ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، استیو آئوکی، موسیقی‌دان و پیتر شیف، منتقد رمزنگاری مشهور، شرکت داشته است. ZachXBT قبل از لو رفتن تریلر، اسکرین شات های ادعایی از تعاملات آنلاین را با رهبر به اشتراک گذاشت.

ZachXBT بلافاصله به آن پاسخ نداد رمزگشایی درخواست نظر

در ماه دسامبر، یک حساب کاربری ناشناس در توییتر به نام “Gta6trailerleak” یک تریلر لو رفته از بازی Grand Theft Auto 6 را به اشتراک گذاشت. توسعه دهنده فرانچایز Rockstar Games قصد داشت روز بعد اولین تریلر بازی مورد انتظار را منتشر کند، اما به دلیل یک مشکل مجبور به انتشار زودهنگام شد. نشت با وضوح پایین اصلاح شده

پس از فاش شدن تریلر GTA 6، یوتیوب یک تحقیق داخلی را آغاز کرده است تا دریابد آیا منبع فاش شده از پلتفرم ویدیویی باطن بوده است یا خیر.

“تا آنجا که من می توانم بگویم، یوتیوب دو مورد جداگانه از کارمندان را بررسی کرده است که قراردادهای قراردادی خود را در ۱۸ ماه گذشته به دلیل دسترسی کارمندان به محتوای سمت سرور نقض کرده اند.” بازی های داخلیتام هندرسون هفته گذشته نوشت.

اگر درست باشد، فاش شدن تریلر GTA 6 آخرین مورد از یک رشته مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیتی برای این غول فناوری خواهد بود، از جمله دسترسی یکی از کارمندان Google به نشت عمومی ویدیوهای خصوصی در حساب YouTube نینتندو.

لو رفتن بازی چیز جدیدی نیست. در واقع، بازی‌های اعلام‌شده در رویداد پخش اخیر PlayStation State of Play سونی زودتر از موعد لو رفت. بر اساس این گزارش دکسرتو.

یوتیوب و راک استار گیمز فوراً به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند رمزگشایی

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/234496/infamous-buy-bitcoin-gta-6-game-trailer-leaked

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا