🪂 ایردراپ‌ها

“قهرمانان ماویا” به زودی به شما امکان می دهد توکن اتریوم در iOS و اندروید به دست آورید – رمزگشایی

بازی موبایل قهرمانان ماویاکلون کریپتو کلش اف کلنز برای iOS و اندروید، این آخر هفته اعلام کرد که وارد فاز ۲: مرز بعدی می‌شود، که هدف آن ادغام توکن MAVIA در حلقه بازی با مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید است.

عناصر ادغام کریپتو به تدریج طی چهار ماه آینده منتشر خواهند شد و سازنده Skrice Studios ادعا می کند که اکثر ویژگی ها قبلا توسعه یافته اند و در حال حاضر قبل از راه اندازی کامل در حال آزمایش هستند. در پایان مرحله، پروژه با هدف ایجاد یک پایداری است اقتصاد رمزی و اکوسیستم

توکن MAVIA در ماه فوریه بر روی اتریوم راه اندازی شدو Skrice آن را بین ۱۰۰۰۰۰ بازیکن به همراه صاحبان حدود ۱۰۰۰۰ زمین Ethereum NFT در بازی توزیع کرد. اما تا این مرحله، توکن هیچ عملکردی در بازی نداشت.

آ بازار وب در حال آماده شدن برای راه اندازی است که به بازیکنان و دلالان امکان می دهد اقلام افسانه ای NFT را با توکن های MAVIA مبادله کنند. این اتفاق پس از شروع بازی رخ داد بازار یاقوت سرخ در ماه می، به کاربران این امکان را می‌دهد که آیتم‌ها را با Ruby، ارز خارجی درون بازی Heroes of Mavia مبادله کنند.

اگرچه RUBY یک ارز دیجیتال نیست، اما برای مطابقت با دستورالعمل های فروشگاه App Apple، از رفتار یک ارز دیجیتال تقلید می کند. به نوبه خود، هر تراکنش روبی با استفاده از یک بلاک کاوشگر که به زودی راه اندازی می شود، ردیابی می شود. اسکن روبی. این نیز مانند سایر موارد کار خواهد کرد بلوک هادیبه شما امکان می دهد یک آدرس را جستجو کنید و همه تراکنش های آن را مشاهده کنید – در این مورد، هم RUBY و هم MAVIA.

به عنوان بخشی از آینده ابزار تبادل یاقوتکاربران می توانند RUBY درون بازی خود را به توکن های رمزنگاری MAVIA تبدیل کنند نرخی که در نوسان است با بازار در مجموع، ۱۰ ویژگی جدید در فاز ۲ وجود خواهد داشت، از جمله NFT و پل توکنMAVIA استخرهای شرط بندیو جدید حالت بازی PvP.

بعد از این اتفاق می افتد به نظر می رسد موفق بوده است مرحله راه اندازی برای جنگ قبیله هابازی استراتژی الهام گرفته با صفحه نمایش لمسی. به گفته این تیم، Heroes of Mavia بیش از ۴ میلیون بار در iOS و اندروید دانلود شده است، میانگین کاربر فعال روزانه ۷۴۰۰۰ کاربر دارد و بازی بیش از ۲۷۵ میلیون روبل توزیع شده است.

با این حال، حتی در پس زمینه این خبر، توکن MAVIA به مسیر نزولی خود ادامه داد. در روز ۸ درصد کاهش یافت و به ۲.۱۷ دلار به ازای هر سهم رسید. CoinGeckoیعنی افت ۲۱ درصدی در هفته گذشته و ۳۴ درصدی در ۳۰ روز گذشته. قیمت MAVIA اکنون تقریباً ۸۰ درصد از قیمت بالای ۱۰.۵۷ دلاری آن که در فوریه تعیین شده بود، کاهش یافته است.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235763/heroes-mavia-integrating-ethereum-token-ios-android

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا