🪂 ایردراپ‌ها

توزیع بازی در تلگرام “Hamster Kombat”: همه چیزهایی که باید بدانید – رمزگشایی

همستر کمبت باتوم را از نوت کوینمنتهی شدن نسل بعدی بازی های رمزنگاری شده تلگرام بدیهی است، جذب جمعیت عظیمی از بازیکنان –بیش از ۱۵۰ میلیون– توسعه دهندگان بازی اخیراً در میان هیاهوی تبلیغات در شبکه های اجتماعی گفتند.

چه چیزی بازیکنان را به سمت بازی‌ای سوق می‌دهد که گیم‌پلی ساده را با حرکات استراتژیک بدون دردسر ترکیب می‌کند، در حالی که شما نقش یک مدیر عامل همستر یک صرافی ارزهای دیجیتال را بر عهده می‌گیرید؟ البته ایردراپ توکن آینده انگیزه ای برای همه اینها و موارد دیگر خواهد بود.

ما در چند هفته گذشته سر و صدای اطراف همستر کامبت را دنبال کرده ایم. رمزگشایی's GG است، و ما جزئیات دقیق و نکات روشنی در مورد انتظارات از راه اندازی داریم – کجا، چه زمانی و چگونه خود را در بهترین موقعیت برای به دست آوردن یک کیسه بزرگ توکن قرار دهید.

در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون می دانیم. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، دوباره بررسی کنید زیرا قصد داریم این داستان را به روز کنیم.

توکن همستر کمبت چیست؟

در پایان ماه می، Hamster Kombat اعلام کرد که یک توکن را راه اندازی خواهد کرد شبکه را باز کنید (TON)، یک بلاک چین لایه ۱ که در ابتدا توسط تلگرام چندین سال پیش قبل از ادامه توسعه جامعه از خارج ایجاد شد.

این همان زنجیره‌ای است که Notcoin توکن NOT خود را روی آن راه‌اندازی کرد و امسال هم شد بزرگترین عرضه توکن بازی با حداکثر ارزش بازار بسیار بالاتر از ۲ میلیارد دلار. در میان هیاهوی نوت‌کوین و هیاهوی فزاینده پیرامون همستر کامبت و بازی‌های دیگر در تلگرام، تون‌کوین (TON) به یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

کی میاد؟

همستر کمبت سایت اینترنتی هدف جولای را برای رویداد تولید توکن (TGE) مشخص می کند، که معمولاً زمانی رخ می دهد که یک airdrop توکن برای بازیکنان واجد شرایط باز می شود. قبلاً در اوایل ژوئن در توییتر Spaces، تیم اعلام کرد که ماه جولای را هدف قرار داده است، که سپس تیم تایید شده رمزگشایی از طریق نماینده TON

صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Gate.io، Bitget و KuCoin قبلاً برنامه‌هایی را برای حمایت از معاملات قبل از بازار توکن Hamster Kombat که آن را توکن HMSTR می‌نامند، اعلام کرده‌اند.

بازیکنان چند توکن دریافت خواهند کرد؟

هنوز مشخص نیست که بازیکنان چه تعداد توکن می توانند ادعا کنند. Notcoin که استاندارد هدایای بازی های مشابه در تلگرام را تعیین می کند، به بازیکنان به ازای هر ۱۰۰۰ سکه درون بازی که در بازی استخراج می کنند، یک توکن شبکه NOT می دهد.

با این حال به نظر می رسد همستر کامبت رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است. در اوایل ژوئن، این تیم توییت کرد که ایردراپ‌ها صرفاً بر اساس تعداد سکه‌هایی که در بازی قبل از یک مهلت جمع‌آوری کرده‌اید، توزیع نمی‌شوند.

«ایردراپ به سود در ساعت و برخی موارد دیگر بستگی دارد [activity] پارامترهایی که بعداً نشان خواهیم داد، و نه موجودی سکه، – حساب رسمی بازی. در ۶ ژوئن توییت کرد، اضافه کرد که کاربران باید “هوشمندانه بازی کنند.” و در ۱۸ ژوئن تیم دوباره توییت کرد “سود در ساعت بیشتر از مانده سکه است”، تلاشی برای تقویت این ایده پس از سؤالات فراوان در مورد آن.

چه مفهومی داره؟ حتی اگر همستر کامبت تعداد زیادی سکه را که به دست آورده‌اید نشان می‌دهد، صرفاً ساختن بزرگترین پشته به این معنی نیست که بهترین کیف را دریافت خواهید کرد. در عوض، به نظر می‌رسد بهتر است آن سکه‌ها را مجدداً در ارتقاء سرمایه‌گذاری کنید تا نرخ ساعتی خود را افزایش دهید، که سطح درآمد غیرفعال شما را تعیین می‌کند.

ما را بررسی کنید نکاتی برای بازی همستر کمبتو همچنین دستورالعمل های خاص برای ترکیب روزانه و کد رمزگذاری روزانهبرای افزایش درآمد بازی خود قبل از توزیع.

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236360/hamster-kombat-telegram-game-airdrop-everything-need-know

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا