🪂 ایردراپ‌ها

بازی تلگرام “همستر کمبت” به ۱۰۰ میلیون بازیکن رسید – آن موقع است که توکن ظاهر می شود – رمزگشایی

همستر کمبتجدیدترین بازی مبتنی بر تلگرام، به دنبال بازی های کریپتو پر سر و صدا. نوت کوینشاهد افزایش سریع علاقه قبل از راه اندازی توکن آینده است شبکه را باز کنید (تن). اکنون تیم نقطه عطف مهمی را برای بازیکنان فاش کرده و هدف از راه اندازی توکن آینده را نامگذاری کرده است.

تیم Hamster Kombat روز چهارشنبه اعلام کرد که تا به امروز ۱۰۰ میلیون بازیکن را به اپلیکیشن کوتاه تلگرام جذب کرده است که به طور قابل توجهی از مرز ۶۰ میلیون بازیکن خود در جمعه گذشته فراتر رفته است.

این تعداد زیادی بازیکن برای هر بازی است، چه رسد به بازیکنی که در آینده نزدیک دارای رمز ارز خواهد بود. البته شروع کار بسیار آسان است و خود بازی بر اساس مکانیزم کلیک ساده ساخته شده است.

متقاعد کردن مردم برای پیوستن و شروع بازی همستر کمبت کار سختی نیست، اما اینکه آیا آن‌ها می‌مانند، داستان دیگری است. در حال حاضر، تصاویر داده های ارائه شده توسط Hamster Kombat چیزی در محدوده ۴۰ تا ۴۵ میلیون کاربر فعال روزانه (DAU) را نشان می دهد، اگرچه بخش بزرگی از آن می تواند افرادی باشد که برای اولین بار با توجه به هجوم کاربران جدید بازی می کنند.

همستر کامبت همچنین در رسانه های اجتماعی توجه قابل توجهی را به خود جلب می کند، که به آمار بازیکنان پایه گزارش شده اعتبار می بخشد.

یک تک آهنگ در بازی ظاهر شده است بزرگترین کانال تلگرام به عنوان مثال، در برنامه پیام رسانی با بیش از ۲۷ میلیون مشترک، بیش از سه برابر کانال اعلام رسمی Notcoin. همچنین نزدیک به ۱۷ میلیون جمع آوری کرد مشترکین یوتیوبو تقریباً شش میلیون دارد دنبال کنندگان توییتر همچنین.

چرا مردم دائماً روی صفحه نمایش ضربه می زنند و یک صرافی مجازی ساختگی را که توسط همسترها اداره می شود راه اندازی می کنند؟ با توجه به اینکه اخیراً Notcoin – سلف معنوی آن – به خوبی در دسترس بازیکنان قرار گرفته است، احتمالاً اکثر بازیکنان منتظر ایردراپ توکن هستند. و اکنون ما یک هدف برای زمان سقوط توکن داریم.

در توییتر Spaces که در همکاری با بنیاد TON در اوایل این هفته برگزار شد، یکی از اعضای تیم همستر کامبت که به عنوان “دختر همستر” فعالیت می‌کند، گفت که هدف فعلی فهرست نشانه‌ها در ماه جولای است، اگرچه این ممکن است بسته به عوامل مختلف تغییر کند. . نماینده بنیاد TON به طور جداگانه این موضوع را تایید کرد رمزگشاییGG روز پنجشنبه گفت که تیم پشت بازی در نظر دارد میزبانی بازی را در ماه جولای برگزار کند.

ممکن است کمی زودتر باشد، ممکن است کمی دیرتر باشد، زیرا بدیهی است که بخش‌های متحرک مختلفی درگیر هستند، از جمله انطباق. [and] مذاکرات،” دختر همستر در توییتر اسپیس گفت.

به عنوان مثال، فهرست شدن توکن های Notcoin حدود یک ماه به تاخیر افتاد. در ابتدا قرار بود این اتفاق به موازات نصف شدن بیت کوین در ۲۰ آوریل رخ دهد، اما درست چند روز قبل از هاوینگ برنامه ریزی شده، توسعه دهنده Open Builders راه اندازی NOT را به تاخیر انداخت. سپس هدف پایان آوریل خود را از دست داد و سرانجام در ۱۶ می پرتاب شد.

اما راه‌اندازی NOT برای بازیکنان، به‌ویژه آن‌هایی که توکن‌های خود را حفظ کرده‌اند، ارزشمند بوده است: در دو هفته گذشته ۳۵۰ درصد رشد داشته است و اکنون با ۲.۱۵ میلیارد دلار در میان ۶۰ ارز دیجیتال برتر قرار دارد.

بازیکنان همستر کمبت بدون شک پس از در دسترس قرار گرفتن توکن خود، امیدوار به هیجان مشابهی خواهند بود. و Toncoin، توکن اصلی شبکه باز، می‌تواند از تبلیغات همستر کمبت نیز بهره ببرد. TON اکنون دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. رکورد جدید قیمت بالا را ثبت کرد با ۷.۷۶ دلار اوایل صبح چهارشنبه.

و برای بازیکنانی که از تپ کردن گیم‌پلی لذت می‌برند، نترسید: برخلاف Notcoin، Hamster Kombat ظاهراً برنامه‌ای برای توقف گیم‌پلی با نزدیک شدن به عرضه توکن ندارد.

دختر همستر گفت: «بدیهی است که بازی هرگز متوقف نخواهد شد. “این پس از لیست متوقف نمی شود. ادامه خواهد داشت و مکانیک های بسیار بیشتر، کارت های بسیار بیشتری وجود خواهد داشت. […] و انگیزه بسیار بیشتری برای دعوت دوستان بیشتر و بازی با یکدیگر.”

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/234260/hamster-kombat-telegram-game-100-million-when-token

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا