🪂 ایردراپ‌ها

رسما ایرانی هامستر کامبت را به دلیل داشتن ۲۰۰ میلیون بازیکن در تلگرام – رونویسی

گزارش ها حاکی از آن است که همسترهای دیجیتال در حال تسلط بر ایران هستند و دولت نیز چندان علاقه ای به این موضوع ندارد.

بازی کریپتو مبتنی بر تلگرام همستر کمبت بر اساس گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، علاقه به ایران افزایش یافته است آسوشیتدپرسهمانطور که کاربران محلی قبل از راه اندازی توکن آتی به سمت بازی ساده ضربه زدن به درآمد هجوم می آورند.

این علاقه در هفته‌های اخیر به طور گسترده مشاهده شده است، زیرا این بازی که عمدتاً حول محور ضربه زدن به صفحه نمایش می‌چرخد و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا یک صرافی خیالی ارزهای دیجیتال را به عنوان مدیر عامل همستر کنترل کنند، ظاهراً تعداد زیادی از بازیکنان مشتاق دریافت سهمی از توکن‌ها را به خود جلب کرده است. انداخته شدن

توسعه دهندگان Hamster Kombat روز دوشنبه اعلام کردند که این بازی اکنون در دسترس است ۲۰۰ میلیون بازیکن جمع آوری کرد، که بخش قابل توجهی از ۹۰۰ میلیون کاربر گزارش شده تلگرام را تشکیل می دهد. از فقط ۱۵۰ میلیون بازیکن ادعا کردند ۱۴ ژوئن.

این بر اساس داده های داخلی ارائه شده از طریق تصاویر و رمزگشایی نمی تواند به طور مستقل این نام تجاری را از طریق منابع در دسترس عموم تأیید کند. با این حال، این تقاضا در بحبوحه افزایش دنبال کنندگان بازی در رسانه های اجتماعی از جمله بزرگترین کانال تلگرام عمومی با نزدیک به ۴۴ میلیون مشترک – بیش از دو برابر بیشتر از بزرگترین کانال بعدی که به آن اختصاص داده شده است بازی رقیب TapSwap.

همستر کامبت در یوتیوب و توییتر نیز شاهد رشد قابل توجهی است و گزارش های مشابهی نیز در این مورد گزارش شده است AP در روز دوشنبه، به حمایت از این ایده که بازی در حال افزایش است کمک کنید.

اما بدیهی است که این به نفع دولت ایران نیست. در حالی که قماربازان در کشور به امید دریافت جوایز ارزهای دیجیتال از تلفن‌های خود استفاده می‌کنند، مقامات دولتی ظاهراً آن را نفوذ ناروا غربی می‌دانند زیرا ایرانی‌ها با تورم بالا، مشاغل کم و تحریم‌های غرب دست و پنجه نرم می‌کنند.

دریادار حبیب‌الله سیاری، جانشین فرمانده کل ارتش در گفت‌وگو با یک نشریه دولتی گفت: یکی از ویژگی‌های جنگ نرم دشمن، بازی همستر است. ایرنا آژانس خبری. AP وی افزود: سیاری گفته است که نیروهای غربی تلاش می کنند مردم ایران را از انتخابات ریاست جمهوری منحرف کنند تا “به برنامه های نامزدهای ریاست جمهوری توجه نکنند”.

پس از کشته شدن ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در سانحه سقوط هلیکوپتر در ماه مه، ایران قرار است روز جمعه رئیس جمهور جدیدی را انتخاب کند. روزنامه دولتی، جام جمهمچنین از علاقه به همستر کمبت انتقاد کرد و نوشت که “رویای یک شبه ثروتمند شدن و به دست آوردن ثروت بدون تلاش” را تشویق می کند.

این روزنامه می افزاید: جامعه ای که به جای کار و تلاش برای موفقیت و کسب درآمد، به این گونه بازی ها روی می آورد و به دنبال راه های میانبر و درآمدهای بادآورده می گردد، کم کم فرهنگ تلاش و سرمایه گذاری را از دست می دهد و به سمت راحتی پیش می رود. AP.

توسعه دهندگان Hamster Kombat اعلام کرده اند که در حال برنامه ریزی هستند نشانه راه اندازی بر شبکه را باز کنید (TON) در ماه جولای. بازی راه را دنبال می کند نوت کوینیک بازی کلیکی مشابه که اوایل امسال راه اندازی شد و ۳۵ میلیون بازیکن را قبل از انتشار توکن NOT خود در TON در ماه می جذب کرد.

نوت کوین ضربه خورد اوج سرمایه بازار بیش از ۲ میلیارد دلار است در عرض چند هفته پس از عرضه، اگرچه قیمت توکن تغییر نکرده است ۵۲ درصد کاهش یافت از زمانی که در ۲ ژوئن به رکورد بالایی رسید.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236798/hamster-kombat-slammed-iran-telegram-game-200-million-players

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا