🪂 ایردراپ‌ها

سازندگان بازی OpenSeason شبیه به Fortnite در اتریوم هدایای توکن را فاش کردند – رونوشت

سازندگان OpenSeason، با مضمون رمزنگاری بازی تیراندازی Battle Royale که بر روی کارت‌های دسترسی اتریوم NFT ساخته شده است، روز دوشنبه جزئیات هدایای توکن آتی استودیو به بازیکنان را اعلام کرد و گفت که قرعه‌کشی این هفته انجام خواهد شد.

در مقطعی از این هفته، دارندگان مجوزهای عضویت NFT استودیوی Fractional Uprising، که در حال حاضر به بازی نیاز دارند فصل باز– طبق گفته شرکت، به طور خودکار برخی از ۶۲.۱ میلیون توکن “FU Money” را که برای توزیع اولیه این هفته اختصاص داده شده بود، دریافت خواهد کرد. پست وبلاگ.

این مقدار ۱۰ درصد از کل عرضه توکن های FU را نشان می دهد. این سکه ها بر اساس سه عکس فوری کیف پول که قبلا گرفته شده اند صادر می شوند. هرچه کاربر کارت عضویت بیشتری داشته باشد، مقدار FU بیشتری دریافت خواهد کرد. در ابتدا توکن از طریق ارائه می شود آربیترومشبکه لایه ۲ مقیاس پذیر اتریوم.

روز دوشنبه، تیم استودیو Fractional Uprising که بازی OpenSeason مانند Fortnite را توسعه داد و از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس بود، همچنین یک نقشه راه بلند مدت برای توکن FU ارائه کرد.

پس از ایردراپ این هفته، ۹۰ درصد باقیمانده توکن ها بر این اساس توزیع می شود: ۳۰ درصد به عنوان جوایز جامعه در دهه آینده توزیع می شود، ۲۰ درصد به تیم استودیو با دوره اعتبار شش ماهه تعلق خواهد گرفت. جدول انتقال حقوق۵ درصد به استخر نقدینگی در Uniswap تعلق خواهد گرفت و ۳۵ درصد باقیمانده برای تأمین مالی پروژه های آتی Fractional Uprising اختصاص خواهد یافت.

سخنگوی شرکت گفت: این مجموعه برای پروژه‌های آینده یا «Future Productions» که فرکشنال قیام می‌نامد، توسط دارندگان توکن FU کنترل می‌شود و از طریق کمک‌های مالی یا سایر مدل‌های تشویقی برای سازندگان توزیع می‌شود. رمزگشاییجی جی است. این وجوه برای یک سال تمام مسدود خواهد شد.

این را یکی از نمایندگان قیام فراکسیون اعلام کرد. رمزگشایی که ساختار نحوه تامین مالی پروژه های آینده توسط جامعه FU سیال است و در طول زمان تکامل خواهد یافت.

آنها گفتند: “من فکر می کنم این چیزی است که ما با حرکت رو به جلو کشف خواهیم کرد.” بنابراین ما تصمیم گرفتیم برای یک سال متعهد شویم که در حال حاضر زیاد به آن فکر نکنیم و اجازه دهیم زمان و تجربه ما با [OpenSeason] بهترین راه را برای نزدیک شدن به این موضوع به من نشان بده.»

پس از ایردراپ این هفته، دارندگان NFT عضویت همچنان می‌توانند در طول زمان «پول FU» بسیار بیشتری کسب کنند.

با باز شدن OpenSeason به‌زودی برای عموم مردم خارج از دارندگان پاس NFT، کسانی که این مجوز را دارند می‌توانند از طریق پیوند دعوت دوستان خود را به بازی دعوت کنند و نه تنها برای هر ارجاع، بلکه به عنوان پورسانت برای تمام توکن‌هایی که کسب می‌کنند، FU دریافت کنند. . دوستان در بازی

Krypticrooks، بنیانگذار مستعار بازی، گفت که OpenSeason در ماه های آینده برای کاربرانی با چنین پیوندهای دعوتی باز خواهد شد. رمزگشایی.

آنها مدل تشویقی را راهی برای بسیج دارندگان بلیط عضویت NFT به عنوان مبشر بازی می دانند، زیرا در طول زمان بزرگتر می شود.

پاس‌های بازی تقریباً مانند یک ابزار بازاریابی وابسته برای دسترسی به هر کسی عمل می‌کنند. [regardless] Cryptikrux گفت هیچ دانشی از Web3 نیست. “بدون کیف پول، هیچ چیز.”

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235813/fortnite-like-ethereum-game-openseason-airdrop

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا