🪂 ایردراپ‌ها

Ethereum NFT Card Battler «Parallel» در فروشگاه Epic Games راه اندازی شد – رونوشت

موازی، NFTمتمرکز بازی کارت رقابتی ساخته شده است اتریومروز چهارشنبه راه اندازی شد فروشگاه اپیک گیمزبه طور بالقوه به مخاطبان بسیار بیشتری دست پیدا می کند.

فروشگاه Epic Games یک بازار معروف برای بازی های رایانه شخصی است. ۲۷۰ میلیون کاربر وجود داشت تا پایان سال ۲۰۲۳، شامل تقریباً ۷۵ میلیون کاربر فعال ماهانه. اپیک گیمز خالق بازی تیراندازی رایگان Fortnite است و بازی‌های دیگری مانند Rocket League را خریداری کرده است، اما این فروشگاه دارای بازی‌هایی از استودیوهای مختلف است.

به موازات آن، که بود پیروزی تضمین شدهانتخاب های بازی ۲۰۲۳در اوایل سال جاری با عرضه نسخه بتای باز بازی پس از نسخه بتای بسته قبلی، دسترسی را گسترش داد.

بازی کارتی تجاری رقابتی که بر اساس NFTهای ساخته شده بر روی اتریوم و پایه شبکه لایه ۲ مقیاس پذیر، اگرچه کارت های بازی بدون توکن نیز دارد. بازیکنانی که بازی رایگان را در فروشگاه Epic Games دانلود می‌کنند، می‌توانند با استفاده از کارت‌های غیر NFT، پنج «بسته Apparition» اضافی را باز کنند.

همراه با باز کردن راه های بیشتری برای بازی، از جمله نسخه موبایل برنامه ریزی شده بازی‌هایی در نقطه‌ای توسط استودیو Parallel که در ماه مارس ۳۵ میلیون دلار جمع آوری کرد.و Parallel که اخیراً راه اندازی شده است گسترش Planetfall – همچنین ورزش های الکترونیکی را پوشش می دهد، با بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار جایزه برای اولین سال مسابقات لیگ موازی برنامه ریزی شده است.

فرانکلین فیچ، رئیس شراکت‌ها، گفت که برنامه‌های بزرگ‌تری وجود دارد.

فیچ در بیانیه ای گفت: «راه اندازی موازی Epic به ما امکان دسترسی به میلیون ها بازیکن در سراسر جهان را می دهد. اما ما قصد نداریم در همین جا متوقف شویم. همانطور که راه های بیشتری را برای دسترسی و بازی Parallel باز می کنیم، همچنین قصد داریم استخر جوایز رقابتی خود را در سال آینده به میلیون ها دلار افزایش دهیم.”

علاوه بر موازی، شرکت همچنین مستعمره را توسعه می دهدبازی شبیه سازی مولد مبتنی بر هوش مصنوعی آینده بر اساس سولانا.

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235012/ethereum-nft-card-battler-parallel-epic-games-store

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا