🪂 ایردراپ‌ها

شبکه بازی Ethereum Ronin زنجیره‌های لایه دوم را راه‌اندازی می‌کند – در اینجا دلیل آن است – رمزگشایی

رونینبرجسته اتریوم شبکه sidechain اختصاص داده شده به بازی های ویدیویی، روز سه شنبه اعلام کرد که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا زنجیره های اختصاصی لایه ۲ خود را با استفاده از فناوری دانش صفر zkEVM که با چند ضلعیکیت توسعه زنجیره ای

عملکرد Ronin zkEVM می تواند منجر به اولین زنجیره های اختصاصی شود که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ شروع می شود و به سازندگان بازی این امکان را می دهد که به طور بالقوه به بازیکنان بیشتری نسبت به خود زنجیره Ronin خدمات ارائه دهند. به گفته اسکای ماویس، توسعه‌دهنده اصلی Ronin، این امر همچنین به توسعه‌دهندگان در صورت نیاز به یک محیط اختصاصی برای بازی‌های رمزنگاری کنترل بیشتری می‌دهد.

هدف اصلی ما ایجاد یک اکوسیستم بازی یکپارچه است که انتقال دارایی‌ها، مبادله توکن‌ها و NFT ترونگ نگوین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Sky Mavis در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: تجارت بین بازی های Tier 1 و Tier 2، در حالی که هزینه های گاز پایین را به کاربران ارائه می دهد. “با حذف فضای بلوک به عنوان یک محدودیت، ما معتقدیم Ronin zkEVM یک ستون مهم است که به ما کمک می کند میلیاردها گیمر را وارد کشتی کنیم.”

رونین در ابتدا برای ایجاد شد Axi Infinityتوسعه یافته توسط Sky Mavis، یک بازی مبارزه با هیولاها که در سال ۲۰۲۱ به یک حس رمزنگاری تبدیل شد و این مفهوم را پیشگام کرد. بازی برای پول. از پاییز گذشته به دلیل افزایش تعداد بازی های شخص ثالث که به صورت آنلاین ساخته می شوند، به ویژه بازی های کشاورزی، دوباره احیا شده است. پیکسل هاکه اکنون توسط میلیون ها بازیکن بازی می شود.

از دیگر بازی های قابل توجهی که بر اساس رونین ساخته شده اند می توان به راگناروک: دنیای هیولاها، Apeiron، کایدروو ماشین های آرنا. در حال حاضر روزانه ۱.۴ میلیون آدرس فعال در شبکه وجود دارد.

تصمیم رونین برای اجازه دادن به سازندگان برای اجرای زنجیره های لایه دوم اختصاصی خود بازتاب رویکرد شبکه های دیگر مانند بهمنبه تیم ها اجازه می دهد تا “زیر شبکه” اختصاصی خود را برای بازی ها و برنامه های غیرمتمرکز مستقر کنند.

Skye Mavis در وبلاگ خود نوشت که اجرای zkEVM مشوق ها را بین زنجیره های لایه دوم رونین و شبکه اصلی هماهنگ می کند. توسعه‌دهندگان باید قبل از راه‌اندازی یک زنجیره جدید، برای اجرای یک اعتبار سنج، ۲۵۰ هزار لی (حدود ۵۶۸ هزار دلار در حال حاضر) سرمایه‌گذاری کنند، با فعالیت اقتصادی در شبکه‌های لایه ۲ که به طور بالقوه باعث افزایش پاداش برای نمایندگان می‌شود.

Skye Mavis همچنین نوشت که رونین می تواند با استفاده از رویکرد “AggLayer” به L2 تبدیل شود و منجر به تراز اتریوم شود. Polygon که خود چندین فناوری مقیاس‌پذیری اتریوم را ارائه می‌کند، در ماه‌های اخیر در تلاش برای ترکیب شبکه‌های مقیاس‌بندی مختلف، AggLayer را شکست داده است.

طبق گفته‌های گزارش شده، مانند بسیاری از توکن‌های بازی در هفته‌های اخیر، توکن RON RON در حال تجربه رکود است و طی ۱۴ روز گذشته با ۲۷ درصد کاهش به قیمت فعلی ۲.۲۶ دلار رسیده است. CoinGecko. از زمانی که در ماه مارس به بالاترین حد خود یعنی ۴.۴۵ دلار رسیده است، ۴۹ درصد کاهش یافته است.

یادداشت سردبیر: این مقاله با ورودی از هوش مصنوعی نوشته شده است. ویرایش و بررسی شده است اندرو هیوارد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/235967/ethereum-gaming-network-ronin-layer-2-chains

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا