🪂 ایردراپ‌ها

بازی مبارزه ای اتریوم “AI Arena” توکن NRN را راه اندازی کرد – متن

بر اساس هوش مصنوعی بازی مبارزه ای AI Arena پس از بازی، تاریخ راه اندازی را برای توکن NRN آن تعیین کنیدتوزیع هوا کمپین بهار امسال

در اوایل سال جاری، AI Arena به ۸۰۰۰ کاربر اجازه داد تا بازی نزاع و جدال منحصربه‌فرد خود را که بر روی شبکه مقیاس‌پذیر لایه ۲ اتریوم، Arbitrum ساخته شده بود، انجام دهند، که در پیش‌نمایش شانس کسب جوایز بالقوه توکن، با کمپین ساخته شده بر روی شبکه‌های تأثیرگذار اجتماعی بود. اکنون این جوایز نزدیک است.

کسانی که شرکت کردند می توانند توکن های خود را در ساعت ۷ صبح UTC روز دوشنبه، ۲۴ ژوئن از طریق یک لیست متمرکز در صرافی مطالبه کنند. من یک ساعت دیگر آنجا خواهم بود. در زمان نگارش این مقاله، هنوز اعلام نشده است که این توکن در کدام صرافی ها قرار می گیرد.

AI Arena یک بازی کارتونی مبارزه ای شبیه به Super Smash Bros است. از نینتندو، جایی که بازیکنان با استفاده از هوش مصنوعی (AI) شخصیت های خود را کنترل می کنند. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است: به جای له کردن دکمه ها مانند سایر بازی های مبارزه ای، شما مربی یک مبارز هستید که از طریق آموزش های گسترده کنترل شده توسط هوش مصنوعی برای رسیدن به پیروزی تلاش می کند.

دور نهایی کمپین دروازه آرنا در ماه مارس به پایان رسید. این مسابقه با ارائه توکن برای شرکت در بازی مقدماتی سعی در جذب بازیکنان داشت.

۸۰۰۰ بازیکنی که در این مسابقه شرکت کردند، بر اساس عملکرد جنگنده های هوش مصنوعی آنها امتیاز دریافت کردند. هر بازیکن همچنین بخشی از یک تیم بود که توسط یکی از هشت تأثیرگذار، از جمله نام مستعار، رهبری می شد پلنگ زرد و ول. بسته به عملکرد جمعی تیم، بازیکنان با یک ضریب بالقوه قابل توجه دست پاداش می گرفتند.

میزان عملکرد شما، هوش مصنوعی و تیمتان بر اندازه کیف دور ریختنی شما تأثیر گذاشت. در مجموع، AI Arena قول داده است که ۸۰ میلیون توکن NRN را به شما اهدا کند که نیمی از آن از طریق پخش و نیمی به «جعبه‌های NRN» یا جعبه‌های پاداش مرتبط با مشارکت جامعه به دست می‌آید.

در آینده، AI Arena قصد دارد نسخه ای را منتشر کند که به آن نیاز دارد NFT پاس برای بازی این نسخه از بازی به عنوان یک زمین تمرین ویژه برای بازیکنان در بالاترین سطح عمل می کند، زیرا توسعه دهنده پتانسیل قابل توجهی در ورزش های الکترونیکی را در این بازی مبارزه ای منحصر به فرد مبتنی بر هوش مصنوعی می بیند.

در توییت AI Arena آمده است: “از همه کسانی که با ما بودند و به چیزی اعتقاد داشتند متشکرم.” NRN بازی هایی با هوش مصنوعی هستند. به سفر پیش رو ایمان داشته باشید.”

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236491/ethereum-fighting-game-ai-arena-token-launch

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا