🪂 ایردراپ‌ها

استودیوی بازی سازی Deadrop بنیانگذار Dr. بی احترامی پس از رفتار نامناسب – رونویسی کنید

Midnight Society، استودیویی که یک شوتر اول شخص ایجاد می کند. بن بستروز دوشنبه اعلام کرد که از بنیانگذار و پخش کننده محبوب Dr. بی احترامی (معروف به گای بیم) پس از توئیت اتهاماتی مبنی بر اینکه چرا از پلتفرم پخش توییچ منع شده است.

استودیو تصمیم خود را توییت کرد من روز دوشنبه می نویسم که تحقیقات در مورد اتهامات را پس از ظاهر شدن آنها در شبکه های اجتماعی در روز جمعه آغاز کردم.

ما بی گناهی او را فرض کردیم و شروع به گفتگو با طرف های درگیر کردیم. و برای حفظ اصول و استانداردهای خود هم به عنوان یک استودیو و هم به عنوان افراد، باید عمل کنیم.» در حساب توییتر رسمی استودیو آمده است. “به همین دلیل، ما رابطه خود را با گای بیم به سرعت پایان می دهیم.”

وی افزود: “در حالی که شنیدن این حقایق دشوار است و حتی پذیرفتن آنها دشوارتر است، اما وظیفه ما این است که به نمایندگی از همه درگیرها، به ویژه ۵۵ توسعه دهنده و خانواده ای که به همراه جامعه بازیکنان خود استخدام می کنیم، محترمانه عمل کنیم.”

بیهم که به پوشیدن کلاه گیس و عینک آفتابی و ایفای نقش در نقش یک ستاره اکشن ماچو معروف است، در سال ۲۰۲۰ از پلتفرم پخش بازی های ویدیویی توئیچ متعلق به آمازون محروم شد. Twitch مشخص نکرد که چه زمانی Beam از پلتفرم بوت شده است. ، اما بیانیه می گوید که بود به دلیل تخلفات اصول جامعه آن

در سال ۲۰۲۱، او از پلتفرم به دلیل شکستن قرارداد انحصاری خود با استریمر شکایت کرد و در سال ۲۰۲۲ آنها موضوع را حل کرد هیچ یک از طرفین به اشتباه خود اعتراف نکردند. اما هفته گذشته، یکی از کارمندان سابق توییچ قرار است کودی کانرز باشد که کاربر به دلیل آزار و اذیت جنسی، بدون ذکر نام شخص خاصی ممنوع شده است.

به طور گسترده ای گمان می رفت که این اتهامات در مورد Bem باشد و در آخر هفته در سراسر فضای بازی پخش شد، به طوری که برخی در صنعت گفتند که در گذشته ادعاهای مشابهی شنیده بودند اما قادر به تایید آنها نبودند. Beam سپس بیانیه ای را در روز شنبه در توییتر منتشر کرد.

ببینید، من از نظر قانونی به توافقنامه توییچ متعهد هستم، اما فقط باید آنچه را که می توانم بگویم، بگویم، زیرا این اینترنت لعنتی است. بیم نوشت. من هیچ اشتباهی نکردم، همه چیز بررسی و تسویه شد، هیچ چیز غیرقانونی، هیچ تخلفی پیدا نشد و پول دریافت کردم.»

با این حال، به نظر می‌رسد که بنیان‌گذاران Midnight Society مخالف هستند که هیچ اشتباهی در کار نبوده و او را از استودیو بیرون کردند. در حین جریان امروزبه نظر می‌رسد که بیم به برخی اخبار واکنش نشان می‌دهد، سپس گفت که از پخش جریانی احساس «سوختگی» می‌کند و پیشنهاد کرد که ممکن است برای مدت طولانی دور باشد.

رمزگشاییGG از 's با نمایندگان انجمن Midnight و Dr. بی احترامی، اما پاسخ فوری از طرف هیچ یک دریافت نکرد.

Deadrop یک بازی شوتر کامپیوتری به سبک استخراج است که در ابتدا از طریق فروش منتشر شد NFT بر اتریوم شبکه مقیاس پذیر چند ضلعی، که هم به عنوان تصویر نمایه و هم به عنوان یک پاس به بازی در حال توسعه عمل می کرد. Midnight Society هنوز هیچ عنصر بلاک چین دیگری را از طریق چندین به روز رسانی ویژگی اصلی در Deadrop پیاده سازی نکرده است.

ویرایش شده توسط گیلرمو خیمنز

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/236839/deadrop-game-studio-drops-founder-dr-disrespect

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا