🪂 ایردراپ‌ها

بیت کوین و اتریوم در GTA 6؟ اینها همه در حال حاضر شایعه هستند – رونوشت

شایعاتی که به طور گسترده انتظار می رود Grand Theft Auto 6 از ارز دیجیتالی استفاده خواهد کرد که برای آن در گردش بوده است اکنون بیش از یک سال است– و دوباره می چرخند.

روز چهارشنبه، یک وبلاگ نویس ناشناس در توییتر رمزنگاری به نام گوردون (که ظاهراً به نام گوردون گکو از فیلم کالت وال استریت ۱۹۸۷ نامگذاری شده است) با نزدیک به ۵۰۰,۰۰۰ دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت که “GTA 6 امکان پرداخت های رمزنگاری را فراهم می کند” و “در حال حاضر فقط همین است. بیت کوین، اتریومو USDT [are] تایید شده.”

اما در واقعیت، با وجود گمانه زنی های مداوم پیرامون این شایعه، ارزهای دیجیتال برای Grand Theft Auto 6 تایید نشده اند. Rockstar Games و شرکت مادر Take-Two در این هفته چنین اطلاعیه‌ای نداده‌اند، و قبلاً نیز اعلام نکرده‌اند، و تریلرها و اطلاعیه‌های رسمی اصلاً اشاره‌ای به گنجاندن ارزهای دیجیتال نکرده‌اند.

با این حال، این توییت، که شامل یک تریلر جعلی نیز برای بازی بود، به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و در زمان نگارش تنها در چند ساعت بیش از ۵۰۰۰۰۰ بازدید دریافت کرد. وقتی کاربران توییتر از گوردون در مورد منابع می‌پرسیدند، او به شوخی پاسخ می‌داد که «عمویش آنجا کار می‌کند» یا می‌گفت که گزارش‌های قبلی درباره این موضوع اکنون «منسوخ شده‌اند».

اما در حقیقت، از آن زمان هیچ چیز تغییر نکرده است. رمزگشاییجی جی شایعات قبلی را گزارش کرد در می ۲۰۲۳، نه از اولین تریلر رسمی، که در ابتدا بود اطلاعاتی با کتیبه “خرید BTC” در شبکه ظاهر شدظاهرا افشاگر مورد نظر– اولین بار در دسامبر گذشته.

رمزگشاییGG برای اظهار نظر با Rockstar Games تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

میتوانست آیا Grand Theft Auto 6 زمانی که در سال ۲۰۲۵ راه اندازی شد، یک عنصر رمزنگاری را پیاده سازی خواهد کرد؟ این مطمئناً امکان پذیر است و اگر چنین باشد، نقطه عطفی برای پذیرش ارز دیجیتال توسط صنعت بازی های سنتی خواهد بود.

Take-Two Interactive قبلاً این فضا را با خرید غول بازی‌های معمولی Zynga در اوایل سال ۲۰۲۲ مورد بررسی قرار داده است، زیرا بنیانگذار و مدیر عامل Take-Two، Strauss Zelnick، پیشنهاد کرده است که آنها «قابلیت‌های Web3» دارند. می تواند به عنوان یک تیم بهتر کاوش کند. از آن زمان، Zynga اولین بازی بلاک چین خود را بر روی اتریوم راه اندازی کرده است. به نام Sugartownاما Take-Two هنوز قدرت خود را در مارک های دیگر خود امتحان نکرده است.

از سوی دیگر، Rockstar Games، استفاده را ممنوع کرد ارزهای رمزپایه یا NFT ها در سرورهای Grand Theft Auto 5 که توسط بازیکن اجرا می‌شوند در اواخر سال ۲۰۲۲ به دنبال افزایش استفاده از NFT برای نشان دادن دارایی‌های منحصر به فرد متعلق به بازیکن در سرورهای بازی تغییر یافته.

و با توجه به لحن طنز Grand Theft Auto، این بازی احتمالاً به جای تلاش برای راه‌اندازی سکه خود روی بلاک چین، ارزهای دیجیتال را مسخره می‌کند و کاریکاتورهایی از هاردکورهای کریپتو و NFT را مسخره می‌کند. اما همه اینها در حال حاضر حدس و گمان است، زیرا جزئیات رسمی نسبتا کمی در مورد GTA 6 وجود دارد.

حداقل در حال حاضر، تبلیغات تبلیغاتی را باور نکنید. در حالی که Rockstar Games رسماً راه استفاده از ارزهای دیجیتال در Grand Theft Auto 6 را نبسته است، اما هیچ چیزی را در این مورد تأیید نکرده است. با این حال، مطمئناً این موضوع در دراز مدت برای انتشار، که در حال حاضر برای پاییز ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده است، یک موضوع داغ باقی خواهد ماند.

ویرایش شده توسط رایان اوزاوا.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238378/bitcoin-ethereum-gta-6-grand-theft-auto-rumors

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا