🪂 ایردراپ‌ها

Avalanche Shooter “BloodLoop” Airdrop را از طریق فروشگاه Epic Games راه اندازی کرد – متن

حلقه خونینشوتر به سبک Overwatch، همزمان با راه اندازی فروشگاه Epic Games بر روی کامپیوتر، کمپین توزیع بازی را راه اندازی کرد.

شوتر قهرمانانه ۵v5 اکنون در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است و بازی مبتنی بر Avalanche را در دسترس کاربران سراسر جهان قرار می دهد. ۷۵ میلیون بازیکن فعال ماهانه. این پروژه در تلاش برای افزایش آگاهی و پاداش دادن به بازیکنان اولیه برای آزمایش بازی، فصل اول کمپین هدایایی خود را برای این بازی راه اندازی کرد.

بازیکنان اکنون می توانند برای تکمیل ماموریت های روزانه و هفتگی که می توانند امتیاز کسب کنند، وارد BloodLoop شوند. سپس این امتیازها کاربر را در رتبه‌ای قرار می‌دهد که در پایان کمپین با تعداد توکن‌هایی که به بازیکن کاهش می‌یابد همبستگی دارد.

گیمرها ممکن است بخواهند وارد سرورهای BloodLoop شوند، اما همیشه فعال نخواهند بود. سرورهای BloodLoop تا ۳۰ ژوئن همه روزه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۵:۰۰ و از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ UTC باز خواهند بود.

قهرمانان نایان استراتژی مشابهی را در ماه مارس و زمانی که در فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفت، ارائه کرد. این حرکت همانطور که گزارش شده است به این بازی کمک کرد تا با بیش از ۲۰۰۰۰۰ بار دانلود به یکی از ۳۰ بازی برتر فروشگاه تبدیل شود. به همین ترتیب، شارپنل شوتر کریپتو فقط در طول دوره دسترسی زودهنگام در ویندوزهای خاصی قابل پخش است.

BloodLoop از کمپین airdrop خود در ۴ مارس پرده برداری کرد و در نهایت توکن Avalanche را در ۱۰ ژوئن راه اندازی کرد.

در توییت رسمی آمده است: «میلیون‌ها در BLS به‌عنوان جوایزی تخصیص داده شده است که به صورت پویا بین بازیکنان بر اساس عملکردشان توزیع می‌شود». در حال خواندن است. آنچه مهم است این نیست که چقدر زمان صرف کشاورزی می کنید، بلکه این است که چقدر در بازی در زمان موجود پیشرفت می کنید.

ویرایش شده توسط اندرو هیوارد

پیروزی تضمین شده خبرنامه

جدیدترین اخبار بازی Web3 را دریافت کنید، مستقیماً از استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت بشنوید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/237176/avalanche-shooter-bloodloop-play-airdrop-epic-games-store

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا