🪂 ایردراپ‌ها

انیمه موفق Attack on Titan در بازی Ethereum The Sandbox منتشر خواهد شد – رمزگشایی

انیمه و سری مانگا محبوب ژاپنی Attack on Titan در حال آماده شدن برای ورود به دنیای بازی های کریپتو به لطف همکاری با جعبه شنی، اتریوم متاورس یک بازی. این همکاری که دوشنبه اعلام شد، یک تجربه تعاملی “حمله به تایتان” را در دنیای مجازی The Sandbox ایجاد خواهد کرد.

Sandbox به همراه Minto و Copro Corporation از مالک مالکیت معنوی Kodansha Ltd مجوز دریافت کرده است. برای تولید NFT ها و یک منطقه موضوعی ایجاد کنید. هدف از این همکاری، زنده کردن دنیای پسا آخرالزمانی فرنچایز در قالبی تعاملی جدید است.

سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی The Sandbox در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «حمله به تایتان چیزی بیش از یک مانگای ژاپنی است که در یک دنیای فانتزی تاریک پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد». جهان را طوفان کرد و به یک پدیده جهانی انیمیشن و فیلم تبدیل شد.

این مشارکت شامل فروش LAND می شود که به کاربران امکان می دهد املاک مجازی را از طریق NFT در منطقه “حمله به تایتان” در Sandbox خریداری کنند. محیط موضوعی و تجربیات همراه آن قرار است اواخر امسال راه اندازی شود.

با بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از مانگای توزیع شده در سراسر جهان، Attack on Titan یک پایگاه بین المللی طرفداران جمع آوری کرده است. سریال Eren Yeager و سربازان دیگرش را دنبال می‌کند که با موجودات غول پیکر انسان‌نما معروف به تایتان‌ها مبارزه می‌کنند.

Sandbox یک متافورس اتریوم است که بر اساس مالکیت زمین و دارایی دیجیتال ساخته شده است، جایی که صاحبان زمین مجازی می توانند قطعات خود را از جهان بسازند، به اشتراک بگذارند و کسب درآمد کنند. این بازی با تعداد زیادی از برندها و افراد مشهور از جمله Snoop Dogg، Gucci، Paris Hilton، The Smurfs و Warner Music Group همکاری کرده است.

یادداشت سردبیر: این مقاله با استفاده از هوش مصنوعی نوشته شده است. ویرایش و تایید شد اندرو هیوارد.

پیروزی تضمین شده خبرنامه

آخرین اخبار بازی را در Web3 دریافت کنید، مستقیماً با استودیوهای بازی و تأثیرگذاران صنعت ارتباط برقرار کنید و از شرکای ما پاداش دریافت کنید.

منبع: https://decrypt.co/238924/anime-hit-attack-titan-ethereum-game-sandbox

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا