اخبار ارز دیجیتال

آنچه دارندگان کریپتو باید در رویکردهای فصل مالیاتی در ذهن داشته باشند

ثبت مالیات های رمزنگاری شده می تواند پیچیده باشد، به خصوص برای کسانی که در دنیای مالی غیرمتمرکز تحقیق می کنند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

ثبت مالیات بر ارزهای دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار گیج کننده و دلهره آور باشد. سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی هایی در نظر می گیرد که مشمول مالیات بر عایدی سرمایه هستند. با دانستن این موضوع، تشکیل پرونده مالیاتی ارز مجازی ممکن است آسان به نظر برسد، اما ماهیت منحصر به فرد ارزهای مجازی به این معنی است که سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارد.

گزارش دقیق سود و زیان می تواند یک کابوس باشد. هر کسی که نگران فصل مالیات است می‌داند که نگه‌داشتن سوابق دقیق از تمام تراکنش‌های رمزنگاری ضروری است، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

بین مالیات بر عایدی سرمایه کوتاه مدت و بلندمدت تفاوت وجود دارد و نرخ مالیات به عوامل متعددی بستگی دارد. این نرخ های مالیات بر عایدی سرمایه به صورت آنلاین در دسترس هستند و خارج از محدوده این مقاله هستند. این مقاله بر اجتناب از مشکلات احتمالی با IRS هنگام ثبت مالیات بر روی ارزهای رمزنگاری شده تمرکز خواهد کرد.

نحوه گزارش مالیات کریپتو

ثبت مالیات بر ارز دیجیتال یک گزینه نیست. این تعهدی است که هر فرد و شرکتی دارد. هر کسی که تراکنش‌ها را ردیابی کند، از جمله قیمت ارزهای دیجیتالی که معامله می‌کنند، می‌توانند به راحتی فعالیت خود را گزارش کنند.

حتی کسانی که اسناد مالیاتی مربوط به حرکت ارزهای دیجیتال را دریافت نکرده‌اند، ممکن است رویدادهای مشمول مالیات را گزارش کنند. لارنس زلاتکین، معاون امور مالیاتی صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس فهرست شده نزدک، به کوین تلگراف گفت:

“دارایی های رمزنگاری برای اهداف مالیاتی ایالات متحده به عنوان دارایی تلقی می شوند و مالیات دهندگان ملزم به گزارش سود و زیان در صورت فروش، مبادله، یا تغییر مالکیت (به غیر از هدیه) هستند. صرف HODLing یا انتقال ارز مجازی است. مشمول مالیات نیست.»

زلاتکین خاطرنشان می کند که حتی اگر مالیات دهندگان فرم ۱۰۹۹ IRS را برای درآمدهای متفرقه دریافت نکند، “ممکن است در صورت تغییر واقعی یا اساسی در مالکیت اقتصادی، معاملات پیچیده تری مشمول مالیات شوند.”

در همین حال، دنی تالوار، رئیس مالیات در محاسبه‌گر مالیات ارزهای دیجیتال Koinly، به کوین تلگراف گفت که سرمایه‌گذاران می‌توانند سود و زیان ارزهای دیجیتال را از طریق جدول D در فرم‌های ۸۹۴۹ و ۱۰۴۰ گزارش کنند.

ساختمان IRS در واشنگتن دی سی منبع: جاشوا دوبک

تالوار گفت سرمایه‌گذارانی که پس از بازار نزولی سال گذشته متحمل ضرر در ارزهای دیجیتال شده‌اند، ممکن است بتوانند مالیات‌های فعلی یا آتی را از طریق برداشت زیان‌های مالیاتی پس‌انداز کنند.

برداشت زیان مالیاتی عبارت است از فروش به موقع اوراق بهادار زیان ده برای جبران مقدار مالیات بر عایدی سرمایه که در صورت فروش سایر دارایی ها به منظور سود پرداخت می شود. این استراتژی برای جبران سود سرمایه کوتاه مدت و بلند مدت استفاده می شود. زلاتکین از کوین بیس در مورد این استراتژی گفت:

زلاتکین گفت که این زیان “ممکن است به اندازه کافی ناشی از ورشکستگی های حل نشده یا کلاهبرداری حل نشده باشد” و افزود:

مودیان مالیاتی باید در رسیدگی به ضرر و زیان احتیاط کنند و در صورتی که واقعیات این ادعاها را تایید کند، احتمال ضرر و زیان ناشی از سرقت یا کلاهبرداری را نیز در نظر بگیرند.

او گفت که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال باید با مشاوران مالیاتی خود در مورد معافیت ها و کسورات مالیاتی موجود مشورت کنند. سرمایه‌گذاران همچنین باید مراقب ضررهای ناشی از «فروش شستشو» باشند، که زلاتکین آن را به عنوان «فروش یک ارز دیجیتال زیان‌آور و بلافاصله پس از خرید همان نوع ارز دیجیتال» توصیف کرد.

دیوید کمرر از شرکت نرم‌افزار مالیات رمزنگاری CoinLedger در گفتگو با کوین‌تلگراف گفت: زیان‌های متوجه شده در سال ۲۰۲۲ فرصتی برای کاهش مالیات خواهد بود، با زیان سرمایه که سود سرمایه سالانه تا ۳۰۰۰ دلار را جبران می‌کند.

دیوید کمرر گفت: «به یاد داشته باشید که هزینه‌های تبادل گاز و بلاک چین دارای مزایای مالیاتی هستند، زیرا هزینه‌هایی که مستقیماً به خرید ارزهای دیجیتال مربوط می‌شود را می‌توان به هزینه دارایی اضافه کرد. این مهم است.

وی افزود که هزینه های مرتبط با دور انداختن ارزهای دیجیتال را می توان از درآمد کسر کرد تا مالیات بر عایدی سرمایه کاهش یابد.

در حالی که IRS راهنمایی روشنی در مورد مالیات های مربوط به خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده دارد، فرم های مالیاتی برای افرادی که در این بخش دخیل هستند می تواند پیچیده تر شود، به عنوان مثال، زمانی که ما عمیق تر به دنیای مالی غیرمتمرکز (DeFi) می پردازیم. یک طبیعت

پیچیدگی‌های مالیاتی Defi، Staking و Forking

استفاده از DeFi می تواند پیچیده باشد، برخی از استراتژی ها از پروتکل های متعدد برای به حداکثر رساندن درآمد استفاده می کنند. بین وام‌های دارای پشتوانه ارزهای دیجیتال، تراکنش‌هایی که شامل توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی هستند و ایردراپ‌ها، می‌تواند به راحتی غیرقابل ردیابی شود.

به گفته زلاتکین Coinbase، «اکثر اشکال» پاداش‌ها یا بازدهی ارزهای دیجیتال پس از دریافت، مشمول مالیات ایالات متحده می‌شوند.

او استدلال کرد که قانون فعلی ایالات متحده در مورد پاداش‌های سهام «توسعه‌نشده» است و IRS پاداش‌های شرط‌بندی را به‌عنوان «مالیات‌دهندگان فردی که پاداش‌های شرط‌بندی را دریافت می‌کنند که بر آن «کنترل و کنترل» دارند، تعریف کرده است یا اساساً می‌توان دارایی را پولی کرد. ”

در مورد airdrops و forks، Kemmerer از CoinLedger خاطرنشان کرد که درآمد حاصل از فورک‌ها و ایردراپ‌های کریپتوکارنسی مانند هر شغل دیگری مشمول مالیات بر درآمد است. منجر به کسب یک ارز دیجیتال جدید می‌شود، سرمایه‌گذاران «درآمد عادی را بر اساس بازار منصفانه تشخیص می‌دهند. ارزش» آن رمزارز پس از دریافت.

با این وجود، ارزهای رمزنگاری شده فراتر از این موارد استفاده هستند. بسیاری از مردم در زندگی روزمره خود از کارت های نقدی کریپتو استفاده می کنند. به عبارت دیگر، از نظر دولت ایالات متحده، شما از دارایی خود برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات استفاده می کنید. وقتی زمان گزارش به IRS فرا می رسد چه اتفاقی می افتد؟

پیامدهای مالیاتی استفاده از رمزارز برای پرداخت

تعریف پرداخت کریپتوکارنسی به عنوان یک تراکنش دارایی مانند یک مصیبت پیچیده به نظر می رسد، اما به گفته کمرر، استفاده از رمزنگاری به عنوان یک روش پرداخت می تواند به سادگی «فروش رمزنگاری یا مبادله رمزنگاری با یک ارز دیجیتال دیگر باشد. این یک دفع مالیاتی در نظر گرفته می شود، درست مانند او افزود:

«خرید با استفاده از ارز مجازی بسته به اینکه قیمت از اولین بار دریافت ارز مجازی چگونه تغییر کرده است، منجر به افزایش سرمایه یا زیان سرمایه می شود.

زلاتکین از Coinbase گفت که این درست است “حتی اگر معامله کوچک باشد، مانند خرید قهوه یا پیتزا.” او افزود: اگر پرداخت‌ها در صورت پرداخت نقدی مشمول مالیات باشند، همچنان مشمول مالیات ارزهای دیجیتال خواهند بود.

علاوه بر این، معمولاً با گیرنده به گونه‌ای رفتار می‌شود که گویی در این تراکنش پول دریافت کرده و سپس با آن پول ارز دیجیتال را خریداری کرده است و بر این اساس مشمول مالیات می‌شود.»

در این مرحله، باید واضح باشد که ثبت اظهارنامه مالیاتی مربوط به تراکنش‌های ارزهای دیجیتال یک فرآیند پیچیده است که نیاز به بررسی دقیق دارد.کاربران ارزهای دیجیتال باید همه این موارد را در نظر بگیرند و از دام‌های رایج اجتناب کنند.

نگهداری سوابق بسیار مهم است

کارشناسان مالیاتی بارها تاکید کرده‌اند که حفظ سوابق تمام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال کلیدی برای جلوگیری از حوادث با IRS است. Kemmerer از CoinLedger گفت که بدون سوابق دقیق، “محاسبه سود و زیان سرمایه دشوار است.”

او افزود که این رکورد باید شامل تاریخی باشد که کاربر برای اولین بار ارز دیجیتال را دریافت کرده و تاریخ مورد نیاز آن را دور انداخته است.

سوالات رمزنگاری جدید به فرم مالیاتی ایالات متحده ۱۰۴۰ اضافه شد. منبع: CNBC

تالوار کوینری به کوین تلگراف گفت که خرید و خرج کردن ارزهای رمزنگاری شده «با صرافی‌ها و کالاهایی که رابط کاربری یکپارچه ارائه می‌دهند، بیش از هر زمان دیگری قابل دسترسی شده است»، بنابراین «سالانه اتفاق می‌افتد». تالوار افزود:

“به راحتی می توان به اشتباه فهمید که ارز مجازی دارای امتیاز مالیاتی است. هوم.”

تالوار به کسانی که عمیقاً درگیر ارزهای رمزنگاری شده هستند توصیه کرد که در فصل مالیات با یک کارشناس مالیاتی مشورت کنند تا همه چیز را پیدا کنند.

برای بسیاری، ثبت مالیات بر ارزهای دیجیتال می تواند دلهره آور باشد و لایه جدیدی از پیچیدگی را به بخش در حال حاضر گریزان که دائماً در حال تغییر است اضافه کند. جبران مالیات ها می تواند سرمایه گذاران پیچیده را تشویق کند تا در این فضا ریسک کنند.

کسانی که ترجیح می دهند از ریسک اجتناب کنند و در کنار رگولاتورها بمانند، باید از DeFi اجتناب کنند، زیرا قانون هنوز در مورد برخی از عملیات پیچیده تر بخش ارزهای دیجیتال نامشخص است. در هر صورت، مشاوره با یک کارشناس هزینه کمتر و استرس کمتری نسبت به جریمه ها و اقدامات اجرایی مقامات مالیاتی دارد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های گزارش مالیاتی نیست. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند و هنگام ثبت مالیات بر سرمایه گذاری ها و دارایی های خود با متخصصان مشورت کنند.

نویسنده: Francisco Rodrigues

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا