اخبار ارز دیجیتال

محقق قانون مالیات چارچوب IRS را برای کسر ضررهای رمزنگاری پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به نظر می‌رسد مطالعه‌ای که اخیراً منتشر شده است از جدا کردن دارایی‌های رمزنگاری از سایر کسرهای مالیاتی در زمانی که ضرر و زیان یک نگرانی است، حمایت می‌کند.

محققان دانشگاه ایندیانا و دانشگاه مین اخیرا مطالعه ای را منتشر کرده اند که وضعیت فعلی قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال ایالات متحده را بررسی می کند. این نظرسنجی با توصیه هایی به خدمات درآمد داخلی (IRS) به پایان می رسد. در صورت تصویب، مالیات دهندگان قادر نخواهند بود ضررهای ارزهای دیجیتال را در مقابل سایر سودهای سرمایه ای مقایسه کنند.

این مقاله که به سادگی “زیان رمزنگاری” نام دارد، به دنبال تعریف اشکال مختلف زیان هایی است که مشاغل و افرادی که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند متحمل می شوند و “چارچوب مالیاتی جدید” را پیشنهاد می کند.

دستورالعمل های فعلی IRS در مورد ارزهای دیجیتال تا حدودی نامشخص است. همانطور که محققان اشاره می کنند، در بیشتر موارد ضرر ارزهای دیجیتال از قوانین مالیاتی مشابه سایر دارایی های سرمایه پیروی می کند. در حالی که سود سرمایه به طور کلی قابل کسر است (سایر سودها مانند درآمد قابل کسر نیست)، تفاوت هایی در زمان و مقدار کسر وجود دارد.

مربوط: کد مالیاتی جدید ممکن است به معنای شرکت های رمزنگاری خارج از ایالات متحده باشد

به عنوان مثال، زیان ارزهای دیجیتال ناشی از موارد خاصی که به عنوان «فروش» یا «مبادله» تعریف می‌شوند، مشمول محدودیت‌های کسر می‌شوند. با این حال، در شرایط دیگر، مانند زمانی که ارز دیجیتال به سرقت می‌رود یا دارنده دارایی را رها می‌کند (با سوزاندن یا سایر روش‌های مخرب)، مالیات‌دهنده می‌تواند ضرر را به طور کامل کسر کند.

این بر اساس اطلاعات ارائه شده در IRS Publication 551 ذکر شده در مبحث ۴۰۹ است.

“تقریباً هر چیزی که دارید و برای مقاصد شخصی یا سرمایه گذاری استفاده می کنید دارایی سرمایه ای است. به عنوان مثال می توان به خانه ها، اقلام استفاده شخصی مانند اثاثیه منزل، و سهام یا اوراق قرضه که به عنوان سرمایه گذاری نگهداری می شود، اشاره کرد.”

به گفته محققان، ضرر و زیان ارزهای دیجیتال باید متفاوت از سایر دارایی های سرمایه ای تنظیم شود. اولین استدلال ارائه شده در تحقیق آنها این است که “دولت ذاتاً در ریسک ایجاد شده توسط فعالیت سرمایه گذار سهیم است” و برای سود سرمایه کسر می کند.

استدلال آن‌ها به این نتیجه می‌رسد که ما باید یک رژیم مالیاتی جدید بسازیم که در آن ضررهای ارزهای دیجیتال فقط از سود ارزهای دیجیتال کسر شود.

به گفته محققان، “زیان ناشی از یک نوع فعالیت نباید برای جبران یا محافظت از درآمد حاصل از فعالیت دیگر استفاده شود.” این نشان می دهد که آنها باید از کسورات آزاد شوند.

با این حال، محققان اذعان می‌کنند که سایر زیان‌های سرمایه به روشی مشابه برخورد نکرده‌اند و در حال حاضر اظهار می‌کنند که «زیان ناشی از فروش یا مبادله دارایی‌های سرمایه‌ای، سود حاصل از فروش یا مبادله سایر دارایی‌های سرمایه‌ای را جبران می‌کند.» من می‌توانم این کار را انجام دهم. او گفت.

در مورد اینکه چرا نباید مالیات یکسانی برای ضررهای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شود، نویسندگان استدلال کردند که با به اشتراک گذاشتن ریسک با سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در ارائه کسر زیان عایدی سرمایه، دولت ها می توانند اقتصاد را مهار کنند و او گفت که می تواند به بازار ارزهای دیجیتال آسیب برساند.

این اشتراک ریسک می‌تواند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را تسهیل کند و آنها را از سایر فعالیت‌های سرمایه‌گذاری که دارای اهمیت اقتصادی ارزشمندی هستند دور نگه دارد. اشتراک‌گذاری ریسک همچنین سرمایه‌گذاران را از خروج ناگهانی از صنعت ارزهای دیجیتال منصرف می‌کند. ”

علیرغم نتایج ظاهراً ذهنی آنها، نویسندگان اذعان دارند که ممانعت مالیات دهندگان از اعمال زیان ارزهای دیجیتال به سایر سودهای سرمایه می تواند به سرمایه گذاران آسیب برساند. .نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا