🚨 اخبار ارز دیجیتال

توسعه‌دهنده فورتنایت از بازی مسابقه‌ای بلاک چین زیرمجموعه Animoca پشتیبانی می‌کند

زیرمجموعه بازی‌های مستقل از Epic Games برای بازی مسابقه‌ای P2E با بلاک چین، Torque Drift 2 پشتیبانی دریافت کرده است.

توسعه‌دهنده بازی‌های مستقل استرالیایی Grease Monkey Games، یکی از شرکت‌های تابعه Animoca Brands، یک بازی موتوراسپرت جدید مبتنی بر بلاک چین به نام Torque Drift 2 را با بودجه غول بازی‌های ویدیویی Epic Games توسعه داده است.

وجوه دریافتی در Epic MegaGrants از توسعه دهندگان Fortnite برای توسعه عناوین موتوراسپرت مبتنی بر دریفت استفاده خواهد شد. Unreal Engine یک موتور بازی گرافیکی کامپیوتری سه بعدی است که توسط اپیک گیمز ساخته شده است و از زمانی که برای اولین بار در بازی Unreal در سال ۱۹۹۸ معرفی شد در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گرفت.

بر اساس اعلامیه ۱۸ آگوست از سوی Animoca Brands افزایش یافته است، Epic MegaGrant که از ۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار متغیر است، برای توسعه تجربیات بازی واقع گرایانه همتراز با سایر بازی های Triple-A که توسط Unreal Engine طراحی شده اند، استفاده خواهد شد. .

با توجه به اینکه Grease Monkey Games در حال توسعه بازی‌های Play-to-Earn (P2E) است، کمک مالی اپیک گیمز حمایت قابل توجهی را از بخش بازی‌های سنتی که اغلب در تضاد با بازی‌های بلاک چین بوده است، به همراه خواهد داشت.

Torque Drift 2 یک بازی موتور اسپورت دریفت با یک گاراژ تیونینگ در دسترس بازیکنان از سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ است و تاریخ انتشار کامل آن برای سال ۲۰۲۴ تعیین شده است. یک ماشین و مشخصات بسازید.

بازیکنان همچنین می‌توانند نقاشی‌های خود را ایجاد کنند و NFT‌های تنظیم خودرو را برای به اشتراک گذاشتن و فروش در بازار Torque Drift 2 ایجاد کنند.

Grease Monkey Games یک شرکت بازی سازی سنتی است که از سال ۲۰۱۴ بازی های IP اصلی را منتشر کرده است و بیش از ۴۵ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است. آنها در فوریه ۲۰۲۲ توسط Animoca Brands خریداری خواهند شد و Animoca از انتقال به بازی های بلاک چین پشتیبانی می کند.

برخلاف بازی‌های سنتی، که بازیکنان معمولاً آیتم‌های درون بازی را با پول واقعی خریداری می‌کنند و سپس نمی‌توانند آن پول را برداشت کنند، استفاده از NFT‌های قابل تأیید با بلاک چین در بازی‌ها امکان مالکیت دیجیتالی بر محتوای درون بازی را فراهم می‌کند. به عنوان راهی برای ارائه حقوق. به این ترتیب، بازیکنان می توانند پس از اتمام بازی، آیتم ها را بفروشند یا با آیتم های جدید مبادله کنند.

این نوع مدل اغلب P2E نامیده می شود و به بازیکنان اجازه می دهد تا با شرکت در اکوسیستم ارزش اقتصادی کسب کنند.

مربوط: بازی‌های NFT بهتر از بازی‌های “money in, no money out” هستند: Polygon’s Urvit Goel

بسیاری از منتقدان بازی‌های P2E مانند Udi Wertheimer اشاره می‌کنند که این بازی‌ها قبل از شروع بازی به کیف پول و خرید ارز دیجیتال نیاز دارند و به اندازه بازی‌های سنتی سرگرم‌کننده نیستند.

منتقدان دیگر، مانند استودیوی Mojang، توسعه دهنده Minecraft، به پیاده سازی NFT ها در بازی به عنوان ابزاری برای قیمت گذاری گمانه زنی اشاره کرده اند که باعث افزایش سود بیش از قابلیت پخش بازی می شود. من اینجا هستم.

از سوی دیگر، Animoca Brands سرمایه‌گذاری زیادی روی بازی‌های مبتنی بر بلاک چین با مجموعه‌هایی مانند The Sandbox، Axie Infinity و Phantom Galaxies کرده است. یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی Animoca Brands Yat Sui، Yat Sui یکی از طرفداران قوی حقوق مالکیت دیجیتال است و معتقد است که نشان دهنده یک تغییر پارادایم به سمت جامعه غیرمتمرکزتر است.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا