اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت Animoca Brands می گوید انتظار دارد بازی های بلاک چین بهتری در سال ۲۰۲۳ انجام شود.

رابی یونگ، مدیرعامل برندهای انیموکا گفت که انتظار دارد بسیاری از بازی‌های بزرگ بلاک چین در ۹ ماه اول سال ۲۰۲۳ منتشر شوند، زیرا توسعه‌دهندگان پس از جمع‌آوری بودجه در سال ۲۰۲۲ شروع به توزیع آن‌ها می‌کنند.

ترکیب معروف بلاک چین و بازی با موانعی روبرو شده است که ما را به این فکر واداشته است که آیا بخش جدید ارزهای دیجیتال و بازی می تواند به پتانسیل خود عمل کند.

در قسمت پنجم از هش کردن در پادکست، Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph و رابی یون، مدیرعامل برندهای Animoka در مورد چگونگی پیشرفت صنعت بازی‌های بلاک چین در مواجهه با چالش‌ها صحبت می‌کنند.

رابی یونگ معتقد است که هر دو طرف مشکل دارند. در مورد توسعه دهندگان بلاک چین، یونگ استدلال می کند که صنعت نتوانسته است به مردم در مورد مزایای فناوری بلاک چین آموزش دهد. به گفته یونگ، مردم باید بدانند که داشتن دارایی های دیجیتالی آنها یک فناوری پیشرفت است.

برعکس، یونگ تاکید می‌کند که صنعت بازی‌سازی دارای روندی محافظه‌کارانه است و گیمرها تمایلی به تغییر ندارند. یونگ بازی‌های موبایل Backlash و بازی‌های رایگان را به‌عنوان نمونه‌های کلاسیک فرهنگ محافظه‌کارانه در میان گیمرها به یاد آورد.

یونگ به یاد می آورد که گیمرهای موبایل مورد نفرت جوامع بازی رایانه شخصی (PC) و کنسول ها بودند. او همچنین به واکنش‌هایی اشاره کرد که بازی‌های رایگان برای معرفی مفهوم بازی رایگان و پرداخت برای آیتم‌های درون بازی دریافت کرده‌اند. یونگ معتقد است ارزش فناوری بلاک چین در نهایت گیمرهای سنتی را متقاعد خواهد کرد.

مرتبط: NFT های موسیقی به سازندگان مستقل کمک می کنند تا کسب درآمد کنند و پایگاه های طرفداران ایجاد کنند

برخی از تحلیلگران استدلال می کنند که بازی های بلاک چین سرگرم کننده نیستند و ممکن است پاداش های مالی به تنهایی برای جذب پذیرش کافی نباشد. مدیر عامل شرکت Animoca Brands معتقد است که چنین انتقادی نسبت به صنعت نوزادی که تنها سه سال از عمرش می گذرد ناعادلانه است. به گفته یونگ، ساخت یک بازی مناسب زمان بر است. او خاطرنشان کرد که اکثر بازی‌هایی که قبل از انگری بردز منتشر شده‌اند، خاطره‌انگیز نیستند و صنعت بازی‌های موبایلی می‌تواند توسعه را کند کند.

بازی
از مجموعه پادکست های Cointelegraph بیشتر لذت ببرید

در این قسمت، الیشع و یونگ همچنین بحث می کنند:

  • توسعه‌دهندگان بازی چگونه سرمایه جمع‌آوری می‌کنند
  • Tokennomics برای بازی های بلاک چین
  • پویایی بازی رایگان با دارایی های توکن شده.

برای مروری بر صنعت بازی، قسمت ۵ را گوش دهید. هش کردن در صفحه جدید Cointelegraph Podcasts یا Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا