اخبار ارز دیجیتال

کیف پول کریپتو Trezor هشدار بزرگی در مورد حمله فیشینگ شامل XRP و BTC صادر می کند

فهرست

  • ما تلاش برای تقلب را تجزیه و تحلیل می کنیم
  • پاسخ سریع ترزور

ارائه دهنده کیف پول ارزهای دیجیتال Trezor هشدار داد کاربران در معرض یک حمله فیشینگ قرار می‌گیرند که تلاش می‌کند با ادعای اینکه برای دارایی‌های کیف پول آنها ارتقاء لازم است، کاربران را فریب دهد.

ایمیل فیشینگ که به عنوان یک ارتباط رسمی از Trezor ظاهر می شود، به اشتباه به گیرندگان اطلاع می دهد که تعدادی از ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین (BTC) و XRP در حال ارتقا هستند و کاربران را تشویق می کند تا اقداماتی را انجام دهند که به طور بالقوه می تواند منجر به به خطر افتادن دارایی های آنها شود. .

ما تلاش برای تقلب را تجزیه و تحلیل می کنیم

ایمیل فیشینگ با این ادعا که عدم پیروی از دستورالعمل‌های ارتقا می‌تواند منجر به «از دست دادن کامل سرمایه» شود، احساس فوریت ایجاد کرد.

مجرمان شبکه گسترده ای را برای به دام انداختن هرچه بیشتر کاربران انداختند و طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه محبوب مانند BTC، ETH، XRP و استانداردهای توکن مختلف مانند ERC20، BEP20، TRON و TRC20 را هدف قرار دادند.

این ایمیل کاربران را به پیوندی هدایت می کند که به نظر می رسد متعلق به دامنه رسمی Trezor باشد. این یک تاکتیک کلاسیک است که در طرح‌های فیشینگ برای جلب اعتماد قربانیان احتمالی استفاده می‌شود.

ترزور بعداً تأیید کرد که این ایمیل از سرورهای آن ارسال نشده است و به کاربران توصیه کرد که روی هیچ پیوندی کلیک نکنند و اطلاعات حساس را ارائه نکنند.

پاسخ سریع ترزور

واکنش سریع Trezor شامل غیرفعال کردن پیوند مخرب بود، بنابراین آسیب احتمالی را محدود کرد. این شرکت توضیح داد که ایمیل فیشینگ از یک ارائه دهنده شخص ثالث ارسال شده و با استفاده از دامنه ایمیل Trezor ارسال شده است و مشترکین خبرنامه را هدف قرار داده است.

Trezor به مشتریان خود اطمینان می دهد که دارایی های آنها باید ایمن بمانند مگر اینکه بذرهای بازیابی را به صورت آنلاین وارد کنند، مخصوصاً از طریق پیوند ارائه شده در ایمیل فیشینگ.

برای کسانی که ممکن است دانه های ریکاوری را به خطر بیندازند، Trezor درخواست می کند که فورا وجوه به کیف پول جدید منتقل شود و راهنمایی هایی را برای این فرآیند در سایت رسمی خود ارائه می دهد.

این شرکت در حال حاضر در حال تماس با همه کاربران آسیب‌دیده است و دسترسی غیرمجاز به پایگاه‌های اطلاعاتی آنها را محدود کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا