اخبار ارز دیجیتال

Bitvavo دارایی های قفل شده DCG را در بحبوحه بحران نقدینگی به ارزش ۲۹۶.۷ میلیون دلار پیش سرمایه گذاری می کند.

گروه ارز دیجیتال و شرکت های وابسته به آن (DCG) به دلیل مشکلات نقدینگی، پرداخت ها را به حالت تعلیق درآورده و به طور موقت از برداشت وجوه توسط کاربران جلوگیری کرده است.

گروه ارز دیجیتال و شرکت‌های وابسته به آن (DCG) که ۲۹۶.۷ میلیون دلار (۲۸۰ میلیون یورو) سپرده‌ها و دارایی‌های دیجیتالی را در صرافی ارز دیجیتال بیتواوو خدمات سهامداری خارج از زنجیره مدیریت می‌کنند، در میان بازار نزولی نقدینگی دارند. پرداخت‌ها به دلیل مسائل جنسی به حالت تعلیق درآمد. با این حال، Bitvavo اعلام کرده است که دارایی‌های قفل‌شده را پیش‌پرداخت می‌کند تا از اختلال DCG در کاربرانش جلوگیری کند.

انتظار می رود که یک بحران نقدینگی شدید در صرافی ها رخ دهد زیرا کاربران به طور فعال گزینه های خودسرپرستی را به عنوان ابزاری برای محافظت از وجوه خود بررسی می کنند. DCG به مشکلات نقدینگی اشاره کرد زیرا بازپرداخت ها را به حالت تعلیق درآورد و کاربران را به طور موقت از برداشت وجوه منع کرد. از سوی دیگر، Bitvavo تصمیم گرفته است که دارایی‌های قفل شده را از پیش تأمین مالی کند تا اطمینان حاصل کند که کاربران در معرض مشکلات نقدینگی DCG قرار نخواهند گرفت.

در این اطلاعیه آمده است: «وضعیت فعلی DCG بر پلتفرم Bitvavo تأثیری نمی‌گذارد»، زیرا این شرکت به کاربران اطمینان داده است که سرویس را قطع نکنند. به گفته Bitvavo، DCG برنامه هایی را برای بازپرداخت سپرده های معوق به اشتراک خواهد گذاشت.

بعلاوه، Bitvavo ادعا می کند که بدهی DCG بر عملیات روزانه آن تأثیر منفی نخواهد گذاشت، زیرا DCG “از ابتدای تاسیس خود سودآور بوده و در وضعیت مالی قوی قرار دارد.” حتی اگر DCG نتوانست به پایان معامله خود ادامه دهد، این شرکت وضعیت موجود را حتی بیشتر مطمئن کرد.

Bitvavo تقریباً ۱.۷ میلیارد دلار (۱.۶ میلیارد یورو) سپرده و دارایی دیجیتال را مدیریت می کند که ۱:۱ نگهداری می شود و به طور کامل توسط کاربران قابل بازخرید است.

مربوط: بیت کوین نزدیک به ۱۷۰۰۰ دلار نقدینگی به دست آورد زیرا دلار آمریکا ضعف قبل از CPI را نشان می دهد

بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال با بیشترین حجم معاملات، به دلیل خروج گسترده وجوه از صرافی، از افت نقدینگی رنج برده است.

به گفته اندرو تورمن، فن‌آور نانسن، کاهش نقدینگی ممکن است تا حدی ناشی از خروج بازارسازان بزرگ از بورس باشد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا